Priznaky tehotenstva

zabiatko

veronika to co pises je dost vazne, aspon podla mna,radila by som aby si sa obratiala na odbornika s takymto problemom lebo tu asi tu spravnu pomoc zrejme nenajdes.aspon moj nazor.taketo problemy sa daju lahko vyriesit len treba zajst na tu gyndu a po odbornom vysetreni sa najde riesenie.tak vela stastia

dandrlka

ahojte,, priatel mi povedal ze sa mi velmi zvecsilo brusko a hovori mi ze som tehotna.. ja si myslim ze nie som pretoze mi este nebolo zle,, tak neviem,, viete mi poradit? dakujem

wal

majusik: podla mna nie..tiez som mala operaciu v uplnej narkoze ako ty a nic sa nestalo.. urob si test a budes vediet na 100%

deniska

môžem byť tehotná, aj keď som mala krámy, síce slabšie, ale trvali tak isto ako obvykle a došli skôr o 4 dni .. dosť nervózna som bola ... a test mi vyšiel negatívne po 28 dňoch od styku? som strašne nervózna ..

majusik

myslite si ze mozem byt tehotna ked uzivam antikoncepciu,ale bola som na operacii v uplnej narkoze.tyzden potom sme s priatelom pouzivali kondom ale potom uz nie.co si o tom myslite?mohla som dostat pocas operacie do tela nejake latky pre ktore by mi antikoncepcia prestala ucinkovat?

janka

aj ja mam strach ci budem môct v buducnosti otehotniet,lebo mi odstranili cystu z laveho vajecnika a pri tom mi zistili endometriozu.Ale treba dufat,ze to vyjde.Drzim palce

wewe

ahojte.som po laparoskopickom odstraneni cist na pravom vajecniku a pri operacii mi zistili,ze nemam vyvinuty vajecnik na lavej strane.preto sa bojim ci budem moct mat babatko.

lulinka33

Tabletka sa uziva v priebehu 72 hodin po pohlavnom styku a test si mozes urobit hoc aj na druhy den. Hlavne sa nestresuj a chod na gyndu, vysetrenim to budes mat na sto percent potvrdene. Vela stastia

lenuliatko

no ked ste mali kondom tak tehotna byt nemozes predsa....uff..to coto?a priznaky tehotenstva sa po prve neprejavuju po dvoch dnoch ale ovela neskor a po druhe podla mna si prechladena ked chodis casto cikat a mas bolesti.tehotna niesi urcite

mimi18

Ahojte potrebovala by som poradit, mam taky problem ,ze pred 2 dnami som mala sex, pouzili sme kondom no nesom si ista ci sa domna nespravil. nezobrala som nic po.bolo to hned po kramoch. teraz mam take silne bolesti ,som slaba a mam nafuknute brucho, a chodim casto cikat. velmi sa bojim ci nesom vtom.:(
do akeho casu mozem pouzit nejaku tabletku, a kedy mozem pouzit test aby mi ukazal ci som ozaj tehotna nedaj boze, alebo nie??? DAKUJEM