Priznaky tehotenstva

denka000000

ahojte.uz som tu raz pisala...pred tyzdnom som mala sex...vo stvrtok som mala dostat menstruaciu no este stale som nedostala...niekedy mam bolesti v bruchu...uz som fakt zvedava...aj moj priatel je norvozny a potom som aj ja z neho...bolo by najlepsie urobit si test??Prosiiim o radu...diky

jerzzi

ahojte...potrebujem pomoc...poradte mi ais pred mesiacom sme spolu s priatelom mali nechraneny sex vlastne nie tak celkom...nespravil sa domna ale na nohavice....je mozne, ze som tehotna???...menstruacia mi meskala 7 dni a teraz som ju dostala ale je velmi slaba...mozem byt tehotna??? prosim poradte mi............

denka0403

Ahojte.Chcela by som sa opytat.Mala som prvy sex s priatelom pred tyzdnom.Dnes som mala dostat menstruaciu,no nedostala som ju ale uz dva dni ma boli brucho ale stale nic.Bojim sa,ze som tehotna...prosim o radu,dik

fforestka

ked som odchadzala zo slovenska mi prave koncila menstruacia a tu v anglicku som dostala prvu normalne a ta dalsia prisal uz po 17 dnoch

DESmodka

hej je to normalne.. je to tym ze si zmenila prostredie... ale ked budes tehotna sa necuduj, ked sexujete naostro... ziadna zodpovednost??