Priznaky tehotenstva

mirka 23

Majulaaa, nerob paniku. Po vysadení HAK som nemala 3 mesiace menštruáciu. Telo sa musí spamätať z HAK. Je normálne, že ti meškajú, ale nedajú sa teraz počítať plodné a neplodné dni, pretože môžeš mať ovuláciu aj niekoľkokrát do mesiaca. Urob si teho test a budeš vedieť.

majulaaa

Cica444 to mi nehovor ani zo srandy..sakra..a neviete niekto nieco na vyvolanie menstruacie,alebo nieco...pomoooc

majulaaa

Mozem byt tehotna,ked som brala asi rok a pol tabletky,potom som prestala a asi pred tyzdnom som sa milovala bez ochrany s priatelom v case,ked som uz mala dostat menstruaciu,ale nedostala som...a este vzdy nemam

katrinka

Boze baby, toto uz co su za otazky??? :-O
To susulka, samozrejme ze mozes mat nechraneny sex s priatelom kedykolvek, ale bacha na nasledky!
To motylik 555+july, ako sa TOHO zbavit??? To je fakt zle...Pokial si nie ste iste, ci ste tehotne, spravte si test a pre istotu, aj ked bude negativne, chodte k lekarovi. Pokial ste tehotne, a chcete ist na interrupcu, lekar Vam poradi, akesu moznosti (co sa tyka miesta vykonu zakroku). Take ze prist o dieta bez zakroku nepoznam, resp. poznam ale to je chore. :-(
To alicaaaaa: sorry, len som si nevedela predstavit, ze si vyhmatavas v maternici plod, ked ti meska tyzden menzes a ty chces zistit, ci nie si tehotna. Takto som to pochopila. Ak mas nejake podozrenie, ze nieco nie je v poriadku a mas aj bolesti, chod urcite k lekarovi, tu na fore do teba nikto nevidi, takze sa obavam, ze ti nikto nepoda relevantnu odpoved...

susulka

mam jednu otazku... mozeme mat sex s priatelom aj po tom ako sa vystrieka?? ale myslim nechraneny... viete ci nezostanu nejake male ciastocky semena na penise a ci sa moze nieco stat... dakujem za odpoved

motylik555

s priatelom sme mali styk a teraz mam dostat menzes ale este neprisiel,aj minuly mesiac mi meskali asi tyzden.pobolievaju ma prsia,ale nevraciam,vobec mi neni zle ale mam trohu silnejsi vytok.mohla by som byt tehotna?ak som ako sa toho zbavit,ale bez interupcie?a styk bol z ochranou