Priznaky tehotenstva

Lucinka333

ahoj:-) ja by som sa chcela spytat,ci pri sexe sa vlastne moj priatel do mna neurobi,ale pomimo ci sa moze "zastastit" kvapocka lasky.dakujem:-)

aluska

zle ti bolo z antikoncepcie
a prsia sa ti len naliali vodou, neviem z kade to mate z hak rastu prsia..oni nerastu, ani tuky ani zlazy...naleju sa len vodou...a inak trochu nezodpovedne ..keby si nahodou bola tehotna a k tomu antikoncepcia?
existuju take vecicky, ktore sa volaju ze tehotensky test

mysha

Ahojte ja sa chcem len opýtať... myslím si, že by som mohla byť ťehotná... síce som mala krvácanie v termíne, ale ešte počas krvácania mi začalo bývať zle... už je to 2 týždeň čo sa stupňuje pocit na zvracanie... aj prsia mi narástli, síce som začala užívať anitikoncepciu... ale tak rýchlo aby my narástli prsia?zväčšili sa už po 10 talbete... poradte mi prosím...

poradte mi

no ja si test nexcem zatial robit..ale verim ti a dakuje...a este by ma zaujimalo po kolko tyzdnov sa objavia prve priznaky tehotenstva?dakujem vopred

Rea2425

Ahojte. My sa snazime uz rok o babo a nic. Teraz mi meskaju 3 dni, mam tlak v bruchu a picha ma v nom. Prsia ma bolia ale su to priznaky aj na M. Test si zatial nechcem robit, bojim sa sklamania. Rea2425@azet.sk

aluska

meggy sorry ja som myslela prispevok od smola:( a ty od dokelu..tak to hej..neviem naco tie deti stresuju...fakt by otehotneli aj zo vzduchu

meggy10

aluska precitaj si to este raz ze mali kondom a v zatvorke je ze nepretrhol sa tak neviem preco pise ze ci moze byt tehotna to fakt nechapem ci si mysli ze pocne z ducha svateho?

aluska

meggy ked berie tabletky hala bala tak jasne ze moze byt tehotna..ked zabudne do 12 hodin uzit a tak. a este k tomu viackrat..znizuje sa ucinnost antiky a to o dost..a ta baba pisala ze mala sex bez kondomu...