Priznaky tehotenstva

slavina

Nuž mojím najspoľahlivejším príznakom tehotenstva sú napnuté prsia, pri všetkých troch tehotenstvách som už na 5-10 deň po oplodnení vedela,že som tehotná,napli sa mi prsia,ale nenormálne a vždy to trvá tak 1-2 dni. Aj pri tomto tretom tehotenstve som to tak mala,na 7 deň sa mi napli prsia a vedela som,že som v tom,hneď som si urobila test,ale bol negatívny,lebo hladina HCG v tom čase bola ešte príliž nízka,ale o ďalších 5 dní už ďalší test vyšiel pozitívne.

zabicka1611

LULU je najlepšie spravit ho ked ti meska menstruacia...ja som si dnes robila a vysiel pozitivne...mala som slabu čiarku a to zrejme preto ze mi meška len 2 dni....takže o par tyzdnov skusim zas a potom pojdem rovno aj za gynekologom :) no už teraz viem že je to tak lebo to akosi citim :))

LULU126

ahojte, poradte mi please som dost vystresovanaaa :( bojim sa ze som v tom, pretoze mi to 2 den meska, boli ma resp. picha v bruchu, mam problemy so zapchov(u mna je to ale bezny jav) a tiez som nejaka unavena. Pohlavny styk sme mali 10.7., bol nechraneny, ale priatel mi povedal, ze sa nemusim nicoho bat. robila som si 23.7.aj tehu test (Rapiclear kazetu) a vysiel negativne. Kedy je spravny cas na testovanie? vsade sa pise iny pocet dni po pohl. styku tak som trosku zmatena, myslite si, ze ked si spravim test zajtra 28.7. tak to bude spolahlivy vysledok?.. vopred dakujem krasne za odpoved.... drzte palceky :( :( :(

LULU126

ahojte, poradte mi please som dost vystresovanaaa :( bojim sa ze som v tom, pretoze mi to 2 den meska, boli ma resp. picha v bruchu, mam problemy so zapchov(u mna je to ale bezny jav) a tiez som nejaka unavena. Pohlavny styk sme mali 10.7., bol nechraneny, ale priatel mi povedal, ze sa nemusim nicoho bat. robila som si 23.7.aj tehu test (Rapiclear kazetu) a vysiel negativne. Kedy je spravny cas na testovanie? vsade sa pise iny pocet dni po pohl. styku tak som trosku zmatena, myslite si, ze ked si spravim test zajtra 28.7. tak to bude spolahlivy vysledok?.. vopred dakujem krasne za odpoved.... drzte palceky :( :( :(

xixia

adaa....tak to je ako u koho...ale tak tri týždne až mesiac od oplodnenia...ale to je fakt individuálne...u niekoho neskôr...

sandra123

cavte vsetci!

chcela som sa vas len spytat na nazor..

s priatelom sme sa uspokojovali oralne...nemali sme sex. ked sa urobil,vsetko islo na plachtu. mohlo sa nieco stat,ked som potom na tom spala? menstruaciu som dostala ... ale stale si nie som uplne ista... mozem ostat tehotna?

nieco podobne sa mi stalo aj pred mesiacom aj pol...mestruaciu som dostala o tyzden skor a trvala asi o 2-3 dni dlhsie...je to normalne?
dakujem za rady