KTO SO MNOU??

schudnem

cawte baby..tak co ste tu a ste odhodlane schudnut??? kto sa ku mne pridaaa??? ha??? tesim sa na vasu odpoved..:)

sestricka xx

babenky ktorá by rada somnou xodila na nejaké cvičenie?napríklad bodystep alebo niečo podobné,dávnejšie som xodila a je to super vec:)/ba-stare mesto/
tak mi dajte vedieť sestricka.xx@azet.sk

chicci

ahojte baby!niektora z Vas tu pisala o nejakej diete, ze by poslala, tak mohla by aj mne na zankazan@centrum.sk dakujem

mersedes

caute kočky. Prispievam -sem- 1. krat. Chcem sa s vami len "podelit" . mam asi 158 cm a 53 kg ... neviem ci len klamem samu seba, alebo ... snazim sa trocha schudnut ... no aj po dlhych tyzdnoch snahy na vahe ubytok velmi nevidim ... no mozno ... zeby sa mi zacalo formovat telo ?? :-)) Chcem sa Vas popytat ze co hovorite na beh !!! Je dobry v chudnuti?? staci 40 min kazdy druhy den + strava atd :-)) ??? viete mam trosu vacsi zadocek stehna boky :o)) je beh vhody a dobry ?? diiky moc a drzte sa :-)
Merci.

jonzetta

xy:)
tak teda aj ja ju chcem, ak by si taka zlaaaaaataaaa bola a poslala mi ju, tak by som ti moooc vdacna bola :)))

klifon

babenky, ak mate nejake diety, poslite mi ich . Som totiz zberatelka diet, ktore nedrzim, pretoze po tom jojo - efekte by som musela byt ako balon. Ja sa venujem skor pilatesu a strave zameranej viac na zeleninu