KTO SO MNOU??

xy:)

kajka:
tha vies mne uz od malicka v kuse hovorili rodicia ze bz som mala schudnut..a raz vsobotu rano som sa poistavila na vahu a som sa zlakla..mam 170cm a som vazila 71 kg...prve bolo ze som sa msuel s mamkou dohodnut abz ma podporovala v dieta..som si jednu nasla na nete...ak chces tak ti ju mozem poslat na e mail..a som kazdz den nieco cvicila..plavala,isla do poslikz..alebo len robila drepz brusak atd... a asi po mesiaci aj pol som schudla...

xy:)

julka18:
moja kamoska mala podobnz problem..a ja som je pomohla pribrat a teraz uz zase chce schudnut..mala bz si jest casto a vela..a kazdz vecer pred spanim si dat cokoladu...jej to vzslo...

xy:)

caute..aj ja by som chcela velmi velmi schudnut...uz som schudla prib 11kg..ale este chem 5..hm najde sa niekto kto by so mnou chcel chudnut a chodit do posilky ...??alebo poznate neaku dobru dieta..lebo mne uz ta moja ide na nervy....

julka18

Vsetci pisete ze mate problem z chudnutim ja mam opacny problem chcem pribrat a nemozem Neviem cim to je lebo jem pravidelne a dost vela Vsetci v rodine maju normalnu hmotnost ja som jedina ktora vizera vychudnute Pri mojej vyske 168cm mam 50kg chcem s tym nieco urobit aby som sa aj lepsie citila a hlavne vyzerala Prosim ak ma niekto podobny problem alebo nejaku radu nech prosim napise

kajka

awojecky holka!! no ja som zatial vydrzala skoro skoro tyzden len vcera vecer som neodolala cokolade ale dneska zase pokracujem ved to niako vybeham inak pozna tu niekto dvd os Suzanni cox??? gashy: nie ete som nezohnala:(

patricia1941

nenasiel by sa tu niekto,KTO BY CHODIL SO MNOU CVICIT.najlepsie niekto ako ja,ze nie je obezny ani chudy tak chce trosku na sebe popracovat,moznoze aj nejaka dietka(urcite) ale ak je tu nejaka holka okolo 14 rokov ,tak sa hlaste.ZILINA A OKOLIE

gashty

caute babiky...ako sa drzite? inac elektra moja, co si to vcera bola cvicit? som sa zabudla opytat...ale mam z teba radost:)kajka zohnala si?