HAK fajčenie

Príspevok v téme: HAK fajčenie
SILVIA44

ahojte. začala som užívať HAK, ale bohužiaľ fajčím. viem, že to nie je práve najvhodnejšia kombinácia a čo najskôr chcem prestať. no momentálne z osobných dôvodov na to nemám síl :( nie som tuhá fajčiarka. 3-4 cigarety denne.. no mám strach :( skutočne to môže mať až také katastrofické následky??

sweater

poznam dievca ktoremu sa takto upchala zila alebo nieco take, musela na chirurgicky zakrok. ked vies ze sa to nesmie tak zrus jedno, alebo druhe, neriskoval by som

StanleyH

Silvia. co sa tyka umrtia fajciara ktory berie HAK je malo pravdepodobna, musela by si mat poruchu na zvysenu zrazanlivost krvi. Stava sa to hlavne pri operaciach. Pri tomto mnozstve cigariet by ti nemalo hrozit riziko ale urcite sa porad s lekarom aku zrazanlivost krvi mas, popripade by som ti odporucil aspon policosanol na zriedenie krvi, je to vyzivovy dplnok, je este jedna latka, a tu si pichaju niektori ludia pri lete na dlhe vzdialenosti, ale k tomuto ma malo ludi pristup. Tromboza je ale nebezpecna vec o ktorej nikto nevie ci mu hrozi