strie

jarikt

...vidím, že si kvalitne rozumieme:):):) Trocha sa zasmej, prosím. Neviem, ale zdá sa mi že si smutná??? je to tak?

esti

ja nehucim len hovorim ze by som bola rada keby som stretla niekoho takeho.Stretla som plno chlapov a ty ktory staly za hriech boli obsadeny.Takze mam smolu na chlapov..

jarikt

...možno si stretla, len o tom nevieš:):):) ...chcel som to trocha odľahčiť.
Som taký nabrúsený, lebo stále čítam len o tom, akí sú chlapi svine. Ale ja som sa tiež popálil a posledne to rozdýchavam už 14ty mesiac a nič nepomáha. Ale to mi nedáva právo "hučať" Prepáč

esti

Nic sa nedeje.Uz som zviknuta na icq-cko a niekedy zabudam dopisat myslienku a posielam to dalej. koda ze ja som sa doteraz nestretla s chalanom ktoremu nevadia mensie kozne problemiky na zadocku.

jarikt

nic sa nedeje. vidím že si asi skvelá baba, teda že vieš aj porozmýšľať, vrátiť sa a porozprávať k problému. ja sa Ti ospravedlňujem, bolo to trocha ostrejšie. a myslím že zbytočne!!! asi mi udiera na mozog po tom všetkom, čo som prežil. Prepáč mi prosím Ťa

jarikt

niekomu sa to páči, inému nie. to je rôzne ako vo všetkom. mne sa to napríklad tiež páči a vôbec mi to nevadí. nikto Ti neporadí nejakú obecnú formulku a ak sa o to niekto snaží, hovorí z neho ignorantstvo, atď!!! viď niečo podobné aku tuto ESTI!!! neútočím, len ako môže niekto v globále povedať, čo sa iným páči, tak to nechápem???