NÁZOR NA STRIE!!!! CHALANI, ČO SI MYSLITE???

123456

sunny ja by som nepovedala, ze sval... skor tuk, co ti zacne v puberte bublat pod kozou :D ja ich mam tiez... a uz ich budem mat navzdy... v puberte mi rychlo narastla prdel a koza sa nestihla prisposobit :) takisto mamicky tehotne zvyknu ziskat strie...na brusku i na prsiach... suvisi to s nizkou elasticitou koze...

niektori chalani ani nevedia co su to strie, kym im o tom nepovies :) a vacsina kasle aj na celulu (no pokial nie je v nejakom fest pokrocilom stadiu)

lenka22

ja mam tiez na prsiach a mam to z toho ze som znenazdajky schudla a necvicila som pri tom... ale nie je to az tak vidno, ale za to mam celulitidku a z tej si moj drahy nic nerobi... spolu si z toho robime srandu, on tiez nie je dokonaly aj ked je sportovec tak preco by som mala ja vyzerat ako anorekticka modelka :))

sunnysweetie33

strie vznikaju,ked sa ti nejaky sval - sval zadku,stehna,prsniky, - rychlo bud zvacsia alebo zmensia..
aj ja ich mam,ale neni ich az tak vidiet..
a pomaha na to kremovanie,kremovanie,kremovanie..predtym piling,skus kazdy vecer,mne to troska pomohlo..

lencok

ja sice strie nemam (sice uz bol nejaky jemny naznak), ale pocula som ze v dermatologickych centrach sa da strie uspesne odstranit, aj Collagen Beauty je zevraj na to dobry. a kolko rokov mate?

fmacka

no aj mne sa už začínajú tvoriť aj tam, ale snažím sa ich krémovať, tak zatiaľ nie sú také viditeľné..:(