Hnackujem uz treti den...

Príspevok v téme: Hnackujem uz treti den...
Lenny888

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či mal niekto problém s hnačkami a ako to zastaviť. Problém je ten, že hnačkujem už len čistú vodu !!! Je to normálne? Dnes som jedla nejaké ľahšie jedlo a hnačkovala som opäť len vodu ... Čo robiť? Už som si dala aj lieky proti tomu, nemožem byť tehotná ? Aj keď je malá pravdepodobnosť, beriem HA. Nezvraciam a nemám ani ďalšie iné problémy, len som hladná :)

Weva

no to co popisuje Kitti posobi skor ako syndrom drazdiveho creva, ak nemas ziadny nalez... akoby hlava a creva proste nekomunikovali a pritom okrem bolesti brucha a riedke stolice sa cclovek citi dobre :(

popcorn

inak aj ja beriem psyllium keďže mi nevedia zistiť čo mi je dlhšie a ozaj mi to celkom pomáha. teraz mám skôr problém ísť na záchod :D ale v lekárni mi normálne poradili, že keď beriem psyllium (beriem v tobolkách) treba veľa piť lebo si to stiahne vodu z organizmu. ale vezme to všetok bordel z čriev a je to ozaj zázrak. mame to pomohlo pri helikobakterovi a lekári nechápali ani jak sa tak rýchlo z toho dostala :)

RNG

Stress treba odstranit, pozri napr cez Google.sk uvedenim slov rng,stress
Pridam tam este ukludnujuce, ako picamilon a L-theanine, pripadne na lepsi spanok melatonin.Zly spanok velmi prispieva k hladine stresu

Kitti

Ahoj. ja hnačkujem už cca 10 mesiacov. cez víkendy nechodim na wc a cez tyzden pocas dna cca 7x....bola som aj na vysetreni a vsetko je ok. je to proste stres. robim ako aupair v nemecku.

silviklh

spravne pise RNG, aj psotupu a tak, a hlvne ajto s tym poradenim od lekara, oni ani nepovedia,ze s ATB by mali brat aj probiotika,a potom ku nam chodia ludia s bolavymi bruchami.....lekar im samozrejme nic take nepovedal,ze probitika,poto mna nas kukaju,akoby sme klamali a chcem len predat (lekaren) ......

detoxipad

ludia chodte k lekarovi, ved toto je nebezpecne, neblbnite. a pri hnacke sa vobec nema jest, absolutna dieta, treba len pit. je ale fakt ze ked ma clovek hnacku tak z domu sa velmi neda odist. skuste zavolat na lekarsku sluzbu. neviem ake je to cislo, ale tam sa da volat a oni poradia co treba robit. segra ked sa dusila tak sme tam zavolali a ta zena co mala sluzbu presne povedala ako postupovat a preslo jej to - segre.

volooď

no takze ja hnackujem uz 3 den a nwm co stim jedol som aj varenz zeleninu a nic nepomaha pls pomozte mi co mam urobit aby to preslo

RNG

Hnacky su casto vysledky infekcie v crevach. Tie si treba precistit, na to je napr zmes psylium 1 lyzica, collostrum 1 lyzica dobre pomiesat, zaluiat vodou a vypit okamzite. Po dvoch hodinach zobrat probiotikum silne, a opakovat to iste po o hodinach. Tak je crevna flora detoxifikovana a obvykle obnovena do 48 hodin.
Toto ti lekar samozrejme neporadi, lebo tieto potravinove doplnky ani poriadne nepozna a uz rozhodne nepredpise.
Ale kedze to uz mam mnohorazy vyskusane na mnoho ludoch, tak viem, ze to pracuje skoro 100% ne.