Reductil 15 - skúsenosti

inočka

Ahojte, ľudkovia zlatí. Ja som minulý rok brala reduktil 15 mg, schudla som za tri mesiace 8 kg. Správne chudnutie by malo byť maximálne 0,5 kg za týždeň. Tieto tabletky Vám tak oblbnú mozog/v tom dobrom slova zmysle, keďže chceme schudnúť/, že môže byť pred Vami akýkoľvek zákusok, sladkosť a Vy odoláte. Jednoducho si vsugerujete, že to nemôžete, nie zbytočne ste dali za tabletky 30 eur. Kto chce do leta schudnúť, doporučujem práve takýto spôsob.

nelly15

ja mám objednaný reductil 10 skusim to lebo som sa velmi prejedala také 3 mesiace a pribrala som 9 kg a aj ked sa už neprejedám a jem do 5OOO kj aj stak mám denne o 1OO g viacej a to aj denne cvičim

abcd21

mam podobnu skusenost ako katkaaaaa, tiez som brala 10mg a neschudla som ani gram...myslim si, ze ani 15mg nepomoze...

dominikka

ja uzivam reductil 10mg,samozrejme pod dohladom lekara.je to len na predpis. a za mesacne balenie platim 30 eur.je to naozaj velky pomocnik pri chudnuti, pretoze uz od prvej tabletky zmizli moje chute na cokolvek a kedykolve / myslim sladkosti a velke porcie/ mam vela energie.neziaduce ucinky som mala len pri davke 15 mg, bolo to na mna asi moc. Od januara som schudla z 83 kg na 73 kg.vysku mam 175 cm. planujem sa dostat na 64, k mojej vyske primerane.Drzim vsetkym palce a odporucam to vyhradne pod dohladom lekara.