MS 2011 - Slovensko

Príspevok v téme: MS 2011 - Slovensko
Hokej2011

tak, čo na to poviete.... kde je chyba, čo je zle.. ale nezačnite sem ťahať čechov, hadky, banasovu..lepsi proste vyhrava.
preco hviezdy NHL, KHL akonahle pridu sem tak sa hovadsky trapia? na zaciatku radost ze sem pridu same zvucne mena, pomaly ze bola dilema koho vybrat a koho nie a nakoniec prt platne. zeby im bolo treba viac maserov?ma tym malo asistentov?nemaju dostatocnu motivaciu?malo penazi?alebo smola?
a aky mate nazor na slovensky hokej?nie je to o tom, kto ma na to prachy?na hokej idu bohati vypaseni synkovia, sikovny vrtkí chalani z dediny sa prehanaju iba po ulici s domacky vyrobenymi hokejkami.aky sme mali hokej za totality?

žažiká

no ked stojja pred brankou a vobec sa nebiju o ten puk a cakali len na vystreli, az v poslednych 2 minutach zabojovali, co cakat? neviem mozno je to moj len primitivny nazor ako nie moc fandu, aj ked som si nenechala ujst ziadny hokej co hrali, dnes som zvedava budem im ddrzat palce tak ci tak este je tam malicka sanca no...nejak im to nejde...mozno by to trebalo najst mladsie rocniky a oni uz nech oddychuju na hokejovom dochodku

LETICIA

mne uz ten hokej lezsie na nervy, to je neico nenormane ake ceremonie okolo toho robia a bordel, ked vidim tie auta a vlajky na nich je mi smiesno z okien vlajky no horor, radsej by sme sa mohli zaoberat inou problematikou ako hokejom! po meste je nehorazny bordel, kezde sa to tam premieta, krik, popita mladez, lebo sme prehrali piju 2 dni ked vyhrali piju 3 dni a potom vysrajaju, kradnu disky z aut, stierace...bez komentara akoze vazne! aky zrazu FANKLUB!

kdejeIQ

Ono síce máme najhviezdnejší tím - máme tam hviezdy z NHL, ale v tom je práve problém. Oni sem prišli na poslednú chvílu a ako celok je naše mužstvo jednoducho nezohraté. Jednotlivci sú možno kvalitní, ale nevedia sa zohrať, nemali na to čas. V tom vidím ten problém. Ďalšie čo ja ako laik považujem za chybu je, že strašne to komplikujú v útoku. Pihrávajú si na dvestokrát až kým im neujde puk a kým tam nie je nas.raté celé mužstvo súperov. Málo strielajú, pričom možností majú celkom dosť. Zlí nie sú, ale asi skôr jak jednotlivci, nie v tomto zoskupení...neviem, niekde tá chyba musí byť keďže výsledky sú také aké sú.

soffa

ja si zas myslim,ze nasi sa nevedia zohrat medzi sebou.su pomali,nestihaju sa vraciat z obrany do utoku.uz nevladzu,trebalo by to mladsiu krv,ozivit to.Novi budu tiez prehravat,ale my prehravame aj s tymi starymi.Nemame dobru obranu,stoja jak dieti ktore nechaju mami na prieskovisku,nemame dobreho brankara a nevieme dat gol,..nevieme sa jednoducho presadit a zabudla som na hlavne...vela faulujeme.a nevieme vyuzit presilovky.to ze sme raz vyhrali,bola iba nahoda so stastim.

GiovanniX

podla mna chyba je s Hanlonom,mysli si ze sme Kanadania,taky styl hry chce aj od slovakov.Pustame do obrany protihracov,do utoku len ak 1 hrac ide a nik iny s nim.Utok mame velmi slaby.Proste nie je suhra hracov a to je podla mna jednoznacna chyba trenera.