Ospalosť a nechutenstvo.

Príspevok v téme: Ospalosť a nechutenstvo.
realka410

Dobrý deň, poprosím o radu. Mám 4 ročného synčeka a dva dni na ňom už pozorujem, že je unavený, nehravý, ospalý hlavne a odmieta mi jedenie. Momentálne od pondelka užíva Megamox - antibiotika, pretože mal zrazu vysoké horúčky a pospinkával. Po ´dvoch dňoch horúčky ustúpili, bol zrazu taký čulý a aj spapal čo som mu dala, ale len da dni a potom zrazu prišiel kašeľ a soplíky, zase som išla ku doktorke a tá nám predpísala sirup od kašľa + pamycom na noštek. A doma sa správa tak ospalo, strašne zívka a nechce papať, a všimla som si , že si škrabká riťku stále. Dala som dole slipky a zbadala som také biele šmolky v zadočky, ako potrela som mu to rybacou mastičkou, nech mu to škrabkanie utlmí. Ale nevidela som tam žiadne hlisty, mrle....Ako doma sa stretáva so zajačikom malým, so psíkami a aj vtáčikami. Neviem či mohol niečo od nich zrazu dostať, ale máme ich od narodenia takže na testoch bol či nemá niečo s ních, a krvné testy boli čisté. Teraz sme ale neboli na krvných testov. Ďakujem veľmi za všetky rady.