Učiteľ - láska - budúcnosť

Príspevok v téme: Učiteľ - láska - budúcnosť
Truffla

Ahojte mam 16 a paci sa mi uz polroka ucitel a ten ma 29.
Je uzasny, vzdy ho sledujem po chodbach a na hpdinach ako sa usmieva, ako sa sprava. Je proste dokonaly....
Ked s nim mame hodinu, boli ma brucho a som strasne nervozna. Ked od neho nieco potrebujem, uplne som nema cervena...

Viem ze poviete ze je to platonicka laska, no na skole ma cakaju este 3 roky. Uz budem mat viac ako 18, moze z toho nieco byt ?

Mam chut mu to povedat, stale sa mi o nom sniva, ked som vedla neho mam chut ho pobozkat, a cakat ako by reagoval.

Neviem co mam robit, je mi z toho do placu kazdy jeden den ze nemozme byt spolu. Alebo mozme ? Mam soncu ? Po 18 ? Alebo po skonceni skoly?

Co by spravil ak by som ho pobozkala a povedala co k nemu citim?

Prosim o radu... Vdaka

Truffla

Nie .... Ved dobre je to Vas nazor .... Sak mozem to sem dat ale ja mu to nepoviem sama ale cez jeho kamosa lzoreho pozname len tak by the way

mataBB

to nenapise, lebo by sa hanbila..kazdy jej tu pise ze urobi blbost keby mu to povie, tak by si nepriznala chybu a potupu

mataBB

ty mas take otazky..pytas sa ako keby sme ho poznali a vedeli, co je zac..moze urobit cokolvek..ako mame vediet ci urobi to alebo hento? sak rozmyslaj trochu

nemozem sa prestat smiat...budes na posmech celej skole a budes chodit kanalmi, len aby si ho nestretla, lebo sa budes hanbit ...

boze ako moze byt niekto tak strasne naivny? ako?

Truffla

Ach jaj ... Ja ma. Take nutkanie mu to zajtra po skole povedat !!! Ak tak spravim, moze sa stat aj nieco ZLÉ ? Alebo to skonci len usmevom a potlapkanim po pleci ? Ak mu to poviem, ako zacat ? Ja viem ze je to hlupe ale ak bude prilezitost .... Alebo jed ideme v autobuse to nie ??

ververka

lebo 16r chalani su este nevyspeli.
ja som si do svojich 23 myslela ze ma pritahuju len starsi. a to uz som mala co-to skusenost aj so starsimi o 10 rokov a dokonca aj o 20. no a potom to prislo. to porozumenie s rovesnikmi a trva to az dodnes :)

Scotch

no podla mna s tebou dobre plieska puberta.. a nehovor ze nie, ked je pubertacka zalubena, vzdy vravi, ze je to laska nadovsetko, ze s nim chce zit a mat rodinu.. teraz si to myslis, ale never tomu.. pockaj o styri roky ako budes rozmyslat :) samozrejme nechcem ta urazat.. :)
a dobre zvaz tu moznost, ze by si mu to povedala.. mala by si zlozit ruzove okuliare a vazne sa zamysliet nad tym, ako sa k tebe sprava.. asi tak ako k ostatnym ziackam.. hlavne necakaj nejaky telenovelovy zazrak, ze ty mu to povies, on ta vezme do narucia a vybozkava.. :) predstav si taku vec, ze ty mu to povies a jemu to pride smiesne.. budes sa asi dost hanbit.. alebo ked ta odmietne, urcite ten vztah nebude taky ako doteraz a myslim, ze by si to lutovala...
ja neviem, no rob ako myslis, ale si este dieta, podla toho ako a co pises do prispevkov...

mataBB

tiez si myslim ze si male naivne decko, ktore si vysnivalo princa, ten ta bude mat nanajvys tak na posmech a este sa na tom so svojou priatelkou dobre zasmeje a ty budes mat oci pre plac...pane boze, asi pozeras vela americkych romantickych filmov...ale mohla by si uz trochu zacat rozmyslat ako dospely clovek a nie ako 14 rocna pubertacka