Preco muzi povazuju baleriny za zabijac sexapealu?!

bibi123

tak moj priatel ich uplne neznasa a nestretla som chlapa, co by sa mu na zenach pacili. Osobne ani jeden kus nevlastnim, aj ked som si ich v obchode skusala, tak mi pripadalo, akoby som chodila bosa... Podla prilezitosti si obuvam najviac tenisky, podpatky a zabky. Mojmu chlapovi je jedno, co mam obute(teda okrem baleriniek;D), ale vravi, ze ked mam podpatky, tak zensky krutim zadkom a z toho je aj po skoro 9 rokoch hotovy:O))))
jankaaaaaaaaa-no a co, ze mas 180cm. Bud na svoju vysku pysna a nesnaz sa ju maskovat, poznam vela kociek, co aj so 185cm nosia podpatky a kaslu na ostatnych a sekne im to, totiz zena na opatkoch posobi sebavedomejsie(podpatky predsalen zenu vystru, rozhybu jej ladnym sposobom telo,...). Ak studujes veci ohladom ortopedia, tak Ti tam kazdu hodinu musia vsugerovavat, ze rovna podrazka je to najhorsie aj pre zdravu nohu(lebo klenba sa v priebehu zivota meni)-je to horsie ako podpatky, preto balerinky-dakujem neprosim!

jankaaaaaaaaa

zeny co tu pisu ze balerinky vobec niesu sexy, tak nemate pravdu.. zalezi aj od strihu balerinky, lebo niektore fakt deformuju nohu. ale poviem vam tak, ze mam 180cm, stihla sexy postava, dlhe nohy.. ale kvoli vyske si bohuzial opatky vysoke dovolit nemozem. ale zato balerinky vyzeraju na takej postave dobre. moj priatel ich zboznuje. a to ze balerinky niesu dobre pre zdravie nohy?? a myslite ze take stekle nad 7cm ? viete ako to skodi na klby, svaly a slachy? studujem na VS veci okolo ortopedie a poviem vam ze aj ked ma zena zdravu nohu tak vysoke opatky na nohu posobia velmi zle! ale ked ma zena nohu zdravu a da si baleriny s rovnou podrazkou tak to pre nohy nic nieje, je to v pohode. samozrejme musia na nohe sediet.. takze tolko. a vobec nieje pravda ze muzom sa baleriny nepacia. nepacia sa muzom tucne zenske lytka v balerinach a nie samotne baleriny. zena by sa mala obliect a obut tak aby sa citila dobre a aby dobre vyzerala

Suphotam12

Prosim vas, vykaslite sa na to, co si myslia muzski. Noste to, co je vam pohodlne. Muzi maju tolko prilezitosti na sebe, ktore tiez vedia maximalne dogabat, ale pochybujem, ze ich take nieco trapi :P Vzdy budeme ta krajsia polovicka nezabudnite ;)

anikam

ide o to, ze balerinky pristanu iba zenam so stihlymi lytkami. Kto nema stihle nohy, radsej nech nosi iny typ topanok, lebo vtedy ide fakt proti sebe. Takisto ugg cizmicky sa hodia iba zenam so stihluckymi lytkami. Netreba byt obetou mody za kazdu cenu, aby sa clovek nezosmiesnil, treba nosit to, co sa hodi vasej postave

BBella

a milujem topanky, hocijake, mam ich plnu skrinu a aj botnik a kade co....s opatkom aj bez opatku, balerinky, botasky, sandalky, zabky a neviem co....mojmu frajerovi je to v podstate jedno co mam na nohach, len nech vladzem chodit a som adekvatne oblecena a aj obuta podla toho kam ideme. isli sme minule na vylet a niektore zenske mali stekle jak keby isli do kostola...to mi pride ovela viac antisexi ako to ze zenska nosi balerinky a vyzera ako skolacka.nosim stekle aj do roboty ale obcas sa prezuvam ako to citim, ale nosim aj balerinky ak mam naladu a rano vstanem s tym ze sa necitim ok...

elsa5.5

topánky len s opätkami,len niektoré majú opätok dosť vysoký,balerínky sa mi nepáčia vyzerajú naozaj ako cvičky...

Lina30

No lebo na muzoch su sexi vytahane teplaky s pudlom pri kolenach ;)balerinky su pohodlnejsie nez lodicky. ak uz niekto riesi, ci v tom dievca posobi sexi alebo nie, tak...nech sa pozrie, co ma sam na nohach...a ci je to sexi.. ach :))