holenie - ženy

vikiviki.

lochness :)))

to akoby som ja pisala, ziletky kauflandove, pena melonova balea, obmienam to so "sajrajtom" a strojcekom, ty kokos to je nahoda :)))

lochness

no ja najhladsie oholenie dosiahnem jedine takym tym chemicky smrdiacim sajrajtom co sa zotiera spachtlickou (za 2 eura od baley :)) akurat ze to vydrzi kratko, asi tak ako zo ziletkou...

a ked ziletky, tak jedine take tie lacne z Kauflandu, s tromi cepielkami a v baleni po 5 ks za 80 centov :D lepsie som este nemala, sama sa cudujem, ale dobre su :) a penu pouzivam tiez balea, taka s vonou zlteho melonu, je lacna, uzasne vonia a dobre sa s nou holi...

no v poslednom case preferujem strojcek, vydrzi to o dost dlhsie, aj ked tie cierne bodky co mi po nom ostavaju mi uz zacinaju liezt krkom :D

anjelik9

trojčepielkové s takou tou pohyblivou časťou kde sú tie čepielky...ružové willkinson mám najradšej :p ale kupujem také to výhodné balenie typu 4+1 zadarmo :)

Evulkaaa

najlepšie holiace strojčeky sú pánske Gillete mach 3 ... sú oveľa lepšie ako ženské a dosť dlho sú ostré, neotupia sa tak skoro takže super ... no a používam nivea sprchový gél double effect shower & shave :)

jankaaaaaaaaa

penu pouzivam z tesca. take velke balenie ale lacne. je to vlastne gel co sa premeni na obrovsku penu. fakt sa oplati

jankaaaaaaaaa

ja pouzivam tie jednorazove holiace strojceky s dvoma ziletkami. kupujem v oycajne drogerii, stale nejake ine.. podla ceny a v podstate nevidim medzinimi rozdiel

BBella

gilette venus riviera, taky oranzovo modry obal 2ks, tusim na to bola ako taka mini akcia, tak som skusila a som spokojna.