ako na roztiahnuty zaludok a konecne schudnut??

Príspevok v téme: ako na roztiahnuty zaludok a konecne schudnut??
clumssy

chcem konecne schudnut, akurat mam problem so zacinanim.. inym robi problem vydrzat a ja som na tom opacne... najhorsie su pre mna prve dni, ale ak uz vydrzim trebars take tri dni az tyzden, ide sa mi dalej celkom v pohode...
akurat mam teraz problem s tym, ze mam dost roztiahnuty zaludok a som strasne hladna... nejaka rada ako na to?? :((
a mam aj problem s tym, ze ked si dam nieco naviac, uz zacnem jest nekontrolovatelne, neviem preco... ako na to?? dakujem
(len prosim nevravte bandaz zaludka :D)

a zaujimalo by ma, ked vazim 72 kil a meriam 165 centimetrov, bude 55 kil tak akuraat? a stihla by som ich dat dole do decembra?? kebyze sa mi bude darit s jedlom a s miernym cvicenim??? dakujem

Hristicka

clumssy:Veru pozerala som uz ten jedalnicek a paci sa mi ked niekto priamo napise ako papal.Skusam ho dva dni a musim uznat ze nie som taka hladna.Zatial viem aj to ze aspon pol roka musim mat pravidelnu stravu s urcitym casovym stereotypom aby nebol moj metabolizmus rozhadzany.Rada by som sa este spytala ako riesis-te tazko zvladnutelne chutky pred menzesom???

bubblinka20

Hristicka :
ja som toto iste robievala, že vecer som sa nemohla udrzat :(( no ked som zacala jest pravidelne tak sa to moje vecerne jedenie skoncilo :) myslim ze by si mala jest viac na ranajky a na desiatu a potom nebudes mat take chute :) ale nie ze na desiatu len ovocie ale kvalitne jedlo ako napr. ovsene vlocky s jogurtom a s jablkom napr.

kukni nizsie v teme jedalnicek co napisala Sisa :) myslim ze keby si jedla tak ako napisala nemas sancu byt vecer taka hladna.. aspon ja som neni, drzim palce

Hristicka

Ahojte tak ja mam tiez veliky problem so stiahnutim zaludka.Mam len 159cm a rucicka vahy ukazuje 70,4kg.Strasne!Pred dvoma rokmi sa mi podarilo schudnut na 61,5kg.Taka som bola na seba pysna a potom som sa postupne opat rozozrala.Mne chuti najviac jest po veceroch.Zacnem rano grahamove palicky potom activia obed v praci a priznam sa ze niekedy tam varia obrovske porcie a ja nieco nechat???Malokedy....Potom sem tam dobnem nieco v praci ale najvacsia hroza je to vecer ked dorazim z prace.Zacnem napr.chlebom so sunkou paprikou na to keksik pukance a ked nestaci tak este nieco a este nieco.Potom ked dozeriem tak si to v hlave vycitam a dufam ze dalsi den bude uspesnejsi.Ja neviem preco ale vecer miesam sirinou.Cudujem sa svojmu zaludku ze sa neozve.Nemozem si pomoct ale mne to pride ako nutkave obzieranie sa....

ilegal_copy

Baby, prosim, poslite aj mne ten jedalnicek na mail - ilegal_copy@azet.sk . Dakujem pekne. Mam ten isty problem - vlci hlad, najma vecer. Stale jem sladke, pohybu je malo, lebo vacsinu casu sa venujem skole :(. Ale rada by som s tym nieco spravila.
Budem rada, ak mi poradite, dakujem :).

clumssy

dadaajakub: okej, uz som ti napisala :))

Sisi135: pani to je super!! a myslim ze by som pri tom ani nemala byt hladna, mozno v tom aj bude taky problem ze ked sa snazim jest lepsie tak velmi uberam... od zajtra to teda naozaj skusim takto!! :))

Moonika

ALIBI prosím ťa mohla by si aj mne ten popis toho jedálnička poslať, vopred dakujem, moj mail je monika_71@post.sk

Sisi135

môj jedálniček vyzeral cca takto:
R: 40g ovsené (niekedy špaldové) vločky, biely polotučný jogurt 200 g, pšeničné klíčky 10 g, orechy 15 g, čínska kapust
D: jeden ks ovocia (150 - 200g), vyhýbala som sa hroznu, banán raz za čas( 90 g), kefír/ acidko/ cmar 250 ml, nízkotučný tvrdý syr 30 g, celozrnný chlieb 76 g
O: celozrnná ryža, pohánka, cz cestoviny, cz kuskus (40 g - za surova) alebo zemiaky 120 - 130 g, hydina (110 - 120 g) ryby filé(okolo 130 g), nejaká morská ryba ako losos, tuniak steak, pstruh 100 g, tuniak vo vlastnej šťave 80 g, olivový olej čajová lyžička a zeleninový šalát cca 250 g
Ol: buď vločky 20 g alebo chlieb 38 g, odtučnený tvaroh/ cottage 150 g, tvaroh normálnyy polotučný 100 g, šunka 60 g, alebo šunka 30 g + kefír/ acidko / cmar 250 ml + orechy semienka 10 g + zelenina
V: 80 - 90 g hydina, 100 g ryba, 150 g cottage, 4 vaječné bielka, jedno celé vajce + 2 bielka, ... lyžička oleja, + 100 - 150 g zelenina + 20 g príloha alebo 50 g zemiak
V2: plnotučné acidko + orechy+zelenina, odtučnený tvaroh 125 g + kaleráb / karfiol

Cvičenie 3x do týždňa a za 7 mesiacov zmizlo vyše 40 kg a dnes mám fakt fajn postavu

dadaajakub

Ak chceš schudnúť,potrebuješ naštartovať metabolizmus a hlavne vyvážená strava.Ja som tiež mala problém,ale začala som a vydržala a schudla som za týždeň kilo a vôbec nehladujem. Môžeme sa o tom porozprávať bližšie ak chceš. Mail by možno bol dobrý betka.ballova@gmail.com Ozvi sa a možno ti pomôžem,tak ako som to urobila ja.