vzrusenie

Príspevok v téme: vzrusenie
Nikollett99

mam jeden, ani neviem ako to nazvat. velmi casto mavam mokre sny a ked sa rano zobudim tak som dost vzrusena. minule som meskala do prace lebo proste musela som sa urobit... ja neviem z coho to je. posledny mesiac to mam stale. zobudim sa a som vzrusena. dokonca aj v praci hocikedy z nicoho nic sa vzrusim a zvhlnem a potom mam strasnu chut sexovat. a vecer tiez. ja som na sexe zavisla alebo co? ma niekto podobny problem? ak ano tak nech napise prosim ako ho riesil alebo neviete cim to moze byt? dakujem za odpovede.

ta3

moze to byt nymfomania, co je chorobne zvysena sexualna ziadostivost, co moze naozaj robit problemy napriklad v praci, preto, ak sa Ti nedari to robit menej casto, skus sa obratit na sexuologa, urcite existuje sposob, ako sa toho zbavit, alebo masturbaciu aspon obmedzit na prijatelnu mieru

ta3

kolko mas rokov?, mozno je to iba kratkodobe zvysenie libida

mnohe dievcata dosahuju orgazmus pri masturbacii, pretoze sa poznaju a presne vedia, kde a ako ich to najviac vzrusuje, kym s priatelom sa im to nedari vobec, mozno by pomohla otvorena a uprimna debata o tom, co mas rada a ako to ma priatel robit, aby Ta lahsie uspokojil, laska, dovera a komunikacia su velmi dolezite

Nikollett99

chcem s tym uz prestat lebo je to uz naozaj uchylne ze jedna zena sa tolko robi.... ja sa zato hanbim. minule ma skoro sestra pri tom prichytila. citila som sa trapne.

Igooo

mm..ty si ale čertica...mnau :D asy to s tým robením prehánaš ,,mala by si tuto tvoju drogu alebo úchylku obmedziť na čas..alebo sa rob každý den 6 krát :D

Nikollett99

no tak musim uznat ja sa robim trosku vela. aj s priatelom ked mam sex tak ja neviem. mne sa to viac paci ked sa sama robim nez ked s nim sexujem. ja neviem cim to je. som casto vzrusena a potom mam velku chut urobit sa. :(

čučuka

ehm ehm.... podľa mňa je to asy tým, že sa velmi často robíš potom si stále vzrušená, mala by si si dať pauzu od sexu .... môj názor..závislosť to urč
čite nebude...sex nie je závislosť .. :)pre info