kamera a moja tvár

Príspevok v téme: kamera a moja tvár
Karin K.

začala som spolupracovať s jednou regionálnou TV na východe Slovenska. Oblečenie a líčenie si robíme sami. Muži to majú jednoduché, no ja nie. Ja zvyknem uvádzať aj diskusné relácie. Nech sa akokoľvek pekne namaľujem, na kamere som akoby nenalíčená. Aj keď sa namalujem dosť silno aj tak...nechápem tomu. Čo robím zle ? Poradí mi niekto, kto má skúsenosti s líčením na kameru alebo fotoaparát ? Som blondína s dlhšími rovnými vlasmi, mám zelené oči. Ďakujem moc.

pajtaska

Moja rada na kamere ružová zanikne použi prv obyčajný biely puder detský pod oči aj pod rúž,používaj konturovaciu ceruzku na oči a konturku na usta najlepšie bordovú,ten puder je dobrý lebo držý farbu a farba sa ti nerozmaže ale fixuje ju.Použivaj konturky, podla mna a až tak tmavší rúž.Ružový rúž bez konturky na kamere nie je vobec vidno akoby si ho nemala.a nezabudmeni na líčka si ich vyfarbi hlavne ked si bielšia blondínka.Ak používaš make up pod šmink aj to uro bí svoje ale na konturky nezabudni, si myslím ja

Karin K.

dakujem za odpovede...ešte otázočka...zase sme natáčali, oči som si silnejšie namalovala a boli OK, ale pery som mala ružové, nahrubo natreté aj s leskom a na kamere akoby som ani nemala natreté. akou farbou ich natrieť ? červenú v žiadnom prípade nechcem.

dobra vila

Ak pracujes v exterieri, tak je licenie menej napadne, naopak v interieri ti viac vynikne (badas ten rozdiel?).
Alebo ako su na tom tvoje kolegyne?
Nad tymto som sa moc este nezamyslala, pritom aj ja/my (v skole)pracujeme s kamerami.
Ale licenie Puskarovej, ktoru lici maskerka snad aj hodinu ci dve, nemozes porovnavat s nejakym nasim skromnym :P

Karin K.

asi máš pravdu, lebo aj ked sa snažíme mať techniku kvalitnu, je to len amaterske..sledovala som Puškárovú, tak to osvetlenie sa nedá porovnať...š

amandine

to bude tým treťotriednym TV štúdiom s nekvalitným osvetlením a kamerovou technikou.
nezameriavaj sa tak na vizáž, aj keď aj tá je dôležitá, omnoho dôležitejší je slovný prejav, ktorý má byť distingvovaný a hlavne podaný zrozumiteľne, spisovnou slovenčinou