červená stužka na kočiar

Príspevok v téme: červená stužka na kočiar
gadget3

Prečo mnohé mamičky dávajú červenú stužku na kočiar? Nevychádzajú z domu, kým dieťa ešte nie je pokrstené? Pri vyrážka utierajú dieťa rubom oblečenia?

Prečo veria hlúpostiam?

Červená stužka nepomôže. Dieťa pred krstom von chodiť môže.

Sú to povery.

Prečo im ľudia veria? Prečo sa tak intelektuálne ponižujú?

gadget3

krížik? no pokiaľ je to znak kresťanstva a dotyčný je kresťan tak prečo nie? veď je to krásne nehanbiť sa za symboly..

Ale tu sa neverí, že nás ochráni krížik, ale Ježiš...
No pri stužke sa verí práve tej stužke.. je to rozdiel a veľkýýýý

gadget3

mňa sa to týka.... ja sa na to musím pozerať ako tieto ženy, veriace /!/ s pokojným svedomím prídu na faru žiadať o krst....

a je dôležité si uvedomiť, že je tu aj niečo zlé... odporúčam knihy od Eliasa Vellu, známeho exorcistu a Wolfganda Hunda _ Nepraví duchovia praví klamári? /on nie je kresťan, ale dokazuje, že magia a veci s tým súvisiace sú podvod iba nahrávajú zlu

jajka001_

prave tí veriaci si dávajú stužky na kočík :)niekto ti dobre gumuje mozog však? ty tu šíriš negatívnu energiu, tym podporujes zlo a toho tvojho Belzebuba.

vevericka

no a teraz si si sama s prepacenim nakakala do ust..ak sa ta to netyka, tak preco to riesis?????(narazam na tvoju poslednu vetu),ked tam niekto tu stuzku, chce tak ju tam mat bude..

gadget3

myslieť dobre,niekedy nestačí...
Aj malé dievčatko si myslí, že keď chytí malé kuriatka pevne do ruky, že ich uchráni a pritom ich udusí...

a jediný kto sa nad tým pozastavuje a vytvára hádky a reaguje podráždene ste vy...

a ak sú tu neveriaci.. pokojne nemusia reagovať.. ak sa ma niečo netýka, tak mlčím predsa...

jajka001_

naco rozvijas zlo v sebe tym ze na neho myslis ? venuj sa dobru, podporis dobro. miesto hanenia ludi ktori sa snazia chranit svoje deti, ktori to myslia len a len dobre.

vevericka

sa dalo cakat, ze z tejto temy vzide prave toto ..by si bola radsej keby tam vesali krizik??nie je to jedno symbol ako symbol..a tiez by si poniektori mohli uvedomit, ze nie vsetci su veriaci a ludia davaju stuzky cervene pri dievcatku a modre u chlapca, ze teda nie vzdy cervena stuzka znamena, ze dotycna mamicka veri v podobne hluposti..

gadget3

Aj keď "moderní" ľudia nechcú veriť, že existuje nadprirodzeno.

A pritom zlo majú všetky náboženstvá a všetky pred ním vystríhajú