Priatel-jeho sestra-JA

Príspevok v téme: Priatel-jeho sestra-JA
sestra&ja

Sme spolu rok ale ide mi dosť na nervy vzťah frajera a jeho sestry (rovnako starej ako som ja ) .Všetko !!! si hovoria (či sme spolu už spali /nespali)ˇ, čo robievame, ona vie veľa vecí o mne. Niekedy si otvoria vino a pozeraju film, chodia spolu do mesta a dnes ma zabil telefonatom ( mimochodom od rana mi az teraz o siedmej vecer volal ! ) že idú so SESTROU do kina!!! Ja trčím doma, oni si idu do kina. Nemala som tam byt miesto nej JA? Vraj že nech sa možem učiť. Ano,ale opytat sa ma tiež mohol .. Vytača ma to !!! Ked mi volá a počujem slovo sestra az mnou mykne .Mám pocit, že vždy bude prednejšia jeho sestra ako ja, jej názor, jednoducho ona...

veva1

Inak neviem kolko mate rokov ty on a jeho sestra ale skoda ze nemas nato odvahu alebo povahu juj ja by som ju teda vedela niekam poslat ci by sa to teda mojmu priatelovi pacilo ci nie ale co je vela to je uz naozaj vela a urcite by som si nepriala aby vesal niekomu na nos nase intimne chvilky nak su neviem aky dobry surodenci

xy:)

budu na drate, sa stavim. a hlavne, ked sa ona ozve, tak sa priprav, ze bude hodinova oda na to, ako sa jej dari a aka je statocna a pod..

veva1

Skus teda este vydrzat ake to bude ked pojde prec na tie 4 mesiace ci zase nebudu nahodou nonstop na drate tak to uz bude konecna podla mna

veva1

Inak mas pravdu ved to uz je teda trosku divne ved ona je ako vas privesok mne by to tiez teda vadilo aj ked do buducna su dobre rodinne vztahy ale az taketo ze bez nej ani nakrok to uz je chore

xy:)

hmmm. no, ja som bola tiez spociatku slusna... to je fakt. tak ona je drza, tak musis sa s tou drzostou popasovat ako sa hovori... pokial na to nemas nevry, tak sa na to vykasli, lebo to bude tazky boj. ale hlavne to zerie nervy