Priatel-jeho sestra-JA

Príspevok v téme: Priatel-jeho sestra-JA
sestra&ja

Sme spolu rok ale ide mi dosť na nervy vzťah frajera a jeho sestry (rovnako starej ako som ja ) .Všetko !!! si hovoria (či sme spolu už spali /nespali)ˇ, čo robievame, ona vie veľa vecí o mne. Niekedy si otvoria vino a pozeraju film, chodia spolu do mesta a dnes ma zabil telefonatom ( mimochodom od rana mi az teraz o siedmej vecer volal ! ) že idú so SESTROU do kina!!! Ja trčím doma, oni si idu do kina. Nemala som tam byt miesto nej JA? Vraj že nech sa možem učiť. Ano,ale opytat sa ma tiež mohol .. Vytača ma to !!! Ked mi volá a počujem slovo sestra az mnou mykne .Mám pocit, že vždy bude prednejšia jeho sestra ako ja, jej názor, jednoducho ona...

sestra&ja

vies coo zostala som taka zaskocena.. Akoze jaby som si nikdy nedovolila povedat k bratovej frajerke ze je to s tebou katastrofa !
To uz ako co je ? ! :( jaj nervy mám .. :((

sestra&ja

Vazne ma to uz nebavi. Tak minule sme sa stretli po tyzdni , konecnee,.. kto prisiel s nim ?? Jeho SESTRA. nejak sme sa nevedeli dohodnut na programe, oni dvaja chceli ist do kina, mna ani jeden filn absolutne neoslovil .. Tak hovorim ze podme si niekam sadnut na kavu . Normalne znervozneli, este ona mi povedala s usmevom na perach citujem : " jaj dievca moje, s tebou je to katastrofa" . A vraj som pri nej vzdy dáka tichá a ona ma potom pocit , ze sa na nu hnevam ,,
Zacinam uvazovat o rozchode.. Mam pocit ze nas vztah dostava nejake trhliny, nikam sa neposuva a ked sme konecne spolu dopadne to tak ako to dopadlo minule. Ona odchadza teraz na 4 mesiace zrejme do ciech ale mna to nejak vsetko uz prestava bavit...

veronicka2

pardon zabudla som napisat pointu :D
islo o to ze v podstate ONA ho takym nejakym psychickym natlakom nutila aby jej o mne rozpraval..... ked videla ze u mna nepochodi s informaciami o intimnostiach tak to skusala u neho

veronicka2

ja mam podobnu skusenost ale v mierne inom zneni. u mna sa to volalo ja on a jeho sesternica.princip bol ten isty pretoze od malicka spolu vyrastali o vsetko sa delili cize su ako surodenci. to dievca mi spravilo zo zivota peklo. tvarila sa ze je moja najlepsia kamaratka len za ucelom aby o mne vedela co najviac info ked som ju prekukla tak stavila na svojho bratranca ( mojho priatela) a s nim sa bavila, vyzvedala kedy ako a kde sa bozkavame ci sme spolu uz spali, ako to robime kde ako casto a podobne veci. ked som povedala jasne priatelovi ze si nezelam aby jej to vravel ( co jej nastatse ani nevravel) tak si uvedomil aj on aka je a nechel to tak. dievca sa do teraz nespametalo ze som ju vylucila zo svojho zivota a nekomunikujem s nou uz 4 rok. oni spolu v kontakte ved su rodina ale vsetci sa tvarime akoby sa nic nestalo aj ked uz len pri pomysleni na tu falosnu sliepku sa mi dviha tlak...

soffa

a este cosi..my mame z bratom velmi dobry vztah,ale aby som mu hovorila intimnosti;-)))to urcite nie.nie je to normalne..to zase odtial potial.Chodit spolu von,poznat jeho kamosou,vytiahnut ho z dlhou,mat tajnosti pred rodicmi..to anoo,ale intimnosti...to je chore.

soffa

mala by si to vsetko povedat priatelovi,to ako sa citis.ci mu nedoverujes?aky je potom vas vztah ked mu nepovies,ako sa citis,ze ti to lezie na nervy?!uprimnost je vo vasom vztahu kde????

DETTO

Ahooj sestra&ja NEUVERIŠ ale mam to iste!
Jeho sestra je síce o 5 rokov staršia, ja som teraz maturantka ale tiež ,,,všade su spolu, všetko robia spolu no proste preeeesne to iste čo si písala. Ona je ta najmúdrejšia, najkrajšia postava a najlepšie vyzerá, pritom postavu má fajn ale tvár ako totálna špata...vie veľa jazykov a blá blá blá. Proste je dokonalá. Tiež mi to lezie na nervy a keď počujem že je s ňou(on mi už ani nehovorí že ide niekam s ňou, proste mi len povie že je tu a tu a je s ním ona), keď proste počujem jej meno chce sa mi, a to teraz fakt nepreháňan, vracať! Snažila sa nás rozdeliť, zoznamovala ho so svojimi kamoškami, nemal však záujem. Chcel a dúfam že ešte aj chce mňa. Je ale len otázkou času, kedy vybuchenm ( už po druhý krát) a poviem si svoje a nech idú obaja do hajzla!
Niekomu sa povie že"buď rada že nechodí s kamošmi po krčmách" ale tá "sestra" vie riadne strpčovať život nám...priateľkám ich bratov.

JankaaaaB

bud rada ze isiel so sestrou a nie s nejakou uplne cudzou babou, vtedy by ta to stvalo viac...aj moj priatel ma so sestrou dobry vztah, byva 100 km od nas a chodi k nej kazdy mesiac...a co ??? ved je to jeho rodina...zije s nou odmalicka a este aj dlho bude, okrem rodicov je to najblizsi clovek...mozno by som sa s nim porozpravala o tom ci je naozaj potrebne vsetko jej hovorit o vasom vztahu ale inac na tom nevidim nic zle...ja b som taky vztah s bratom mat chcela

doubledog

keby ta pozval do kina, tak tu budes pisat, ze to je debil, co nevie, ze sa mas vela ucit?
ked ta nepozve, zas je zle, lebo sa mal opytat.
blablabla

daj sa dokopy