Priatel-jeho sestra-JA

Príspevok v téme: Priatel-jeho sestra-JA
sestra&ja

Sme spolu rok ale ide mi dosť na nervy vzťah frajera a jeho sestry (rovnako starej ako som ja ) .Všetko !!! si hovoria (či sme spolu už spali /nespali)ˇ, čo robievame, ona vie veľa vecí o mne. Niekedy si otvoria vino a pozeraju film, chodia spolu do mesta a dnes ma zabil telefonatom ( mimochodom od rana mi az teraz o siedmej vecer volal ! ) že idú so SESTROU do kina!!! Ja trčím doma, oni si idu do kina. Nemala som tam byt miesto nej JA? Vraj že nech sa možem učiť. Ano,ale opytat sa ma tiež mohol .. Vytača ma to !!! Ked mi volá a počujem slovo sestra az mnou mykne .Mám pocit, že vždy bude prednejšia jeho sestra ako ja, jej názor, jednoducho ona...

lionesssssss

neviem aký vážny je váš vzťah, ale po istej dobe a v istej fáze vzťahu by už partnerka mala byť prvoradá....

ak sa raz vezmete, určite by jeho nová rodina mala byť na prvom mieste... a až potom sestra a spol...

xy:)

sestra&ja tak tento problem dobre poznam a hovorim, kto nezazil, nepochopi a niekedy ani neuveri, pretoze to je daleko za hranicami chapania.. chce to vela trpezlivosti, ale hlavne pokojne kludne vysvetlit situaciu, ako sa citis odstrcena, na druhej kolaji. poziadaj ho, aby jej nerozpraval sukromne veci, ze ti to vadi. v ziadnom pripade neobvinuj jeho sestru pred nim, ani na nu nehovor nepekne veci, nevyplaca sa to. ak chces s nim ostat, budes sa musiet naucit ju akceptovat vo svojom vlastnom zaujme.

kafe

sestra&ja, rodina tvojho priateľa sú ľudia s ktorími vyrastal, formovali ho, pomáhali mu a ešte dlho mu pomáhať budú, budú spolu v kontakte minimálne do smrti. Ty si (ak to preženiem) cudzí človek, len frajerka, jedna z mnohých vzťahov, si adeptka na partnerku, s ktorou by si možno vedel predstaviť život, rodinu a deti. Preto si myslím, že jeho vzťah so sestrou je normálny a v budúcnosti sa ti môže veľmi zísť (napríklad na babysiting). ALE. Ty máš pocit, že to normálne neni, trávi s ňou viac času ako s tebou, vie o všetkom akoby ste tvorili trojuholník a nie pár. Tak mu to jednoducho a stručne povedz, prestaň naznačovať, navrhni ako to vyhovuje tebe.. nech chlapec aspoň vie čo ti vadí. Ale tiež sa skús trochu viac spoznať s jeho sestrou. Myslíš, že by ste nemohli byť kámošky? Prečo nie?

vevericka

ak sa priatelka aj sama neozve a povie predtym, ze sa uci asi ju nechcel rusit a spravil si den so setrou..tazko pochopitelne?? ved sa aj sam ozval..nechapem..asi som trosku v starsej dimenzii, kde sa uz neriesia podobne hovadiny..

vevericka

moze byt rada, ze maju dobry vztah..ak by mal sestru, co ho len vyuziva, podryva vztah s nou a alebo jeho rodicmi, bola by radsej? nehladajte problemy vo vztahu tam, kde nie su. zbytocne si kazit vztah negativistickymi myslienkami..takto bude nanho nastavana a on ani nebude vediet za co.. co povedie k zbytocnym hadkam.