Priatel-jeho sestra-JA

Príspevok v téme: Priatel-jeho sestra-JA
sestra&ja

Sme spolu rok ale ide mi dosť na nervy vzťah frajera a jeho sestry (rovnako starej ako som ja ) .Všetko !!! si hovoria (či sme spolu už spali /nespali)ˇ, čo robievame, ona vie veľa vecí o mne. Niekedy si otvoria vino a pozeraju film, chodia spolu do mesta a dnes ma zabil telefonatom ( mimochodom od rana mi az teraz o siedmej vecer volal ! ) že idú so SESTROU do kina!!! Ja trčím doma, oni si idu do kina. Nemala som tam byt miesto nej JA? Vraj že nech sa možem učiť. Ano,ale opytat sa ma tiež mohol .. Vytača ma to !!! Ked mi volá a počujem slovo sestra az mnou mykne .Mám pocit, že vždy bude prednejšia jeho sestra ako ja, jej názor, jednoducho ona...

vevericka

podla mna sa spravas detinsky..nie aby si bola rada, ze oni dvaja maju dobry vztah..no a co, ze si vsetko hovoria, ja si so sestrou tiez vsetko hovorime, chodime spolu na nakupy do mesta, kina, bez nasich partnerov..a ze ta nezavolal do kina ..po a chcel si mozno spravit den so sestrou (ved ty sa mas ucit) po b ak si chcela relaxovat preco si sa neozvala sama????

silviklh

áno,ved to hovorim,teda so mnapisala,ze ta kcez den si sa ucila,tak vecer by ti bodlo kino...ach...lutujem ta,v dobrom..len aby ta sestra nezacala daco vymyslat na teba,aby ta odpratala..vsak su aj pripady,kedy sa sestra zalubila do brata (nehovorim,ze to je ono)

sestra&ja

A prečo by mala ona o mne všetko vedieť ?? Aj intímne veci ktoré by určite mali zostať len medzi ním a mnou . Čo je ju do toho čo kedy robíme? A na to kino sa ma mohol opýtať ...Čo ak som sa celý den učila a potrebovala som večer vypnúť ???

silviklh

mne príde úplne normálne,že by sa mal aj tak spýtať,či nechce ísť,ved sa asi ucila cely den a chce sa vecer odreagovat!!tak toto by ma fest nasralo...ja som rada,ze moji frajeri nikdy nemali sestry...rozmyslam,co by som urobila na tvojom mieste,ale jedine by so msa s nim porozpravala.

kafe

Dobré vzťahy v rodine sú vždy plus. Prečo ti to vadí? To kino snáď nemyslíš vážne. Priateľ vie, že sa potrebuješ učiť, tak si spraví svoj program, nie aby so bola rada, že rešpektuje tvoje povinnosti ale paradoxne chceš, aby bol sebec a prehováral ťa, nech ideš do kina TY. Alebo chceš, aby sa len hral na niečo čo neni? Ak dobre vie, že nemôžeš ísť do kina s ním, načo sa ťa má pýtať, či by si išla? Zvláštne.