popaleniny v podpazusi od dricloru

User_37597

no ja som mala tiez driclor a veru mam ho zapraseny na polici.preco?no proste som ho zacala pouzivat vsetko ok asi tyzden.vobec som sa nepotila ale potom...potom zacal stipat tak ze aj ked som si to umyla aj 3 dni som si skrabala paze a veru do krvy...uz nikdy viac..radsej sa budem topit vo vlastnom pote ako este skusit driclor..osetruj si to odvarom s kamiliek..

mikro

Ja som si ho objednala no neprišiel mi som sa rozhodla že si to ani nedam lebo sa až tak strašne nepotim iba niekedy a čitala som viac o tych popaleninach a svrbeni a inych problemoch tak to riešim že kupujem vzdušnejšie trička a svetre...a antiperspirant

simka111

No ja mam taky dobry deodorant čisto prirodny aloe vera... je fakt vynikajuci, upokojuje podrazdene miesta po holeni preto sa používa hned po depilácii...

driclor

no neblazni prave som si ho kupila a ze si ho dnes idem dat prvy krat na noc tak teraz si ma vydesila a kedy si si ho dala prvy krat a isla si podla navodu presne ako tam pisu nie na cerstvo oholene ani na osprchovane az tak za 3 hod.a na uplne suchu pokozku?teraz neviem co mam spravir poradte niekto teda