Porobenie, odrobenie, veštenie

Anna0

Netreba sa hadat na tomto fore,myslim si ze kto chce,aj tak sa obrati na niekoho o pomoc a nik mu v tom nezakaze...su taky ludia ktory na to veria a taky co neveria.uvedomte si ze ak sa vam z nicoho nic zacne vsetko kazit,rucat,upadate zdravotne a to rychlo a bez priciny,doktor vam s tym nepomoze..budu si vas len hadzat medzi sebou..vedzte ze ide o porobenie ked aj nevedomo vyslane,dnes sa malokto lieci ako kedysi ked boli liecitelia a magovia a vtedy im bolo lepsie..co sa platenia tyka,nik to zadarmo nerobi,kazdeho to stoji cas a hlavne energiu..kedze pri odrabani a cisteni ide vse cez nas,vedzte ze to nieje prijemne a tiez sa musim cistit..nesirte medzi sebou zlobu,nekricte po sebe ani na deti,beriete si vzajomne energiu,nezavidte a prajte druhym.pekny vecer

Preteba

cloe, myslím, že s tou celoživotnou pomocou je to trošku moc. Už máš celý život za sebou? Nebolo by predsa len dobre, radiť ľuďom na základe skúseností? Ale nie chvíľkových. Pomoc by v prvom rade mala byť zadarmo, s láskou a oslobodením.

cloe

Ja som sa velmi trapila, nic sa mi nedarilo, vsetko do coho som sa pustila sa kazilo a krachovalo.
Krachoval mi vztah, praca, zdravie aj financie. Mne pomohol jeden velmi mily pan zbavit sa porobenia.
S priatelom sme si mnoho veci vysvetlily, nasli si k sebe znova cestu, mam novu pracu a chut znova zit a napredovat. Ak nahodou budete hladat pomoc, urcite si pozrite stranku www.odrabanie.sk je to fakt celozivotna pomoc

xirenka1

Ano samozrejme da sa pracovat aj na dialku,ja osobne tak pracujem a nerobi mi to problem.ak to niekto ovlada,je jedno ci je porobeny ci prekliaty clovek pri nom a ci nie,nakolko sa nema vidiet druhym clovekom ako mu je odrabane.pred odrabanim je dobre aby sa clovek doma ocistil tak ako mu je povedane.v dnesnej dobe je na svete strasne vela ludskej zloby,nenavisti a neprajnosti a bohuzial potom slabsi ludia trpia..clovek upada po vsetkych strankach,no da sa tomu predist.pekny vecer vam prajem a vse zle nech sa od vas odvrati prec

iveta196

Dobrý deň.
Veľmi dobré výsledky s prerušením prekliatia, porobenia, či urieknutia, má pani Doris (email: doris.numerologia@gmail.com).
Odrába úspešne na diaľku, nemusíte nikde cestovať. Ak máte záujem o bližšie informácie, alebo priamo o službu, napíšte jej do emailu. Na odpoveď budete musieť síce trochu počkať, pretože je dosť vyťažená, ale keď budete mať šťastie, tak dostanete odpoveď aj obratom.

xirenka1

Dobry den vsetkym...chcela by som tymto prispevkom povedat ludom ktory mi pisu ze im dakujem za prejaveny zaujem o moje sluzby ale bohuzial nakolko mi vas pise velmi vela,nestihnem kazdemu odpovedat,preto sa nehnevajte ak niekomu pomozem pozdejsie.dufam ze tym ktorim som pomohla sa dari ...pekny den

roksolana

xirenka1
Dobrý večer.
Možem na vas poprosiť čislo, kontakt?Manželu je porobeno,nevieme čo mame robiť dalej.Dakujem.

xirenka1

A kaslite na vestice,ona vam len povie same dristy ktore sa splnia len vtedy ak sa nimi budete drzat...zbytocne peniaze a na odrabanie nepotrebujete ziadne konzultacie:D ked je porobenie silne robi sa na 3 krat...podla toho ake ak ste prekliaty a nedari sa vam,robi sa 1x,ak je vam stale zle a velmi sa akoby bojite,podlamuju sa vam kolena,neustale sa lakate,to je zas ina vec,toto odrabanie sa nesmie robit ked zapadne slnko a ani v pondelok ani v piatok,ja osbne to robim na 3x ked je to silne a tam netreba ziadnu vesticu,ukazuju sa mi obrazce ktore mate v sebe,podla toho viem co vas najviac trapy,no dam to vsetko prec...toto je vec ktora sa u nas traduje avsak nenajdete na to nikoho len tak,a mozte si to dat aj 1000x do googlu :D okrem mna to robi uz lej jedna stara pani,ktora je uz velmi chora takze uz nemoze,no a na koniec su z oci,to robim hoci kedy len vo stvrtok nie!! mojej starkej na toto zomreli tri deti,doktori boli bezradny,ako inac.:D dalsia dcera co sa jej narodila dostala meno po svojej nebohej sestre,do vtedy sa jej nedarilo,kym sa nedala premenovat a samozrejme odkliat...