Porobenie, odrobenie, veštenie

Lenka35

Ja som bola u p.Kronovej v Prešove. Je to silne veriaca žena a tieto veci má odobrené aj od kňaza. V žiadnom prípade nejde o čiernu mágiu, ale o pomoc človeku. A ako to prebiehalo? To sa tu ťažko opisuje lebo to bol asi pol hod. proces, ale nebolelo to ani som sa nebála.A bola som v stave umiestnenia na psychiatrii a ona nevedela o ničom, len mi to potvrdila a psychiku mi odrábala 2x. A pomohlo to fakt.V mojom okolí o tom nikto nevedel a nechápali, že dá sa povedať zo dňana deň som začala znova žiť.

J111

Podla mna to treba vyskusat, ale nie za stovku. To je blbost. Mne jedna pani povedala, ze mi odrobi za stovku. A ja ju mam odkial vziat. Pre nich to je dobry sposob, ako si paradne privyrobit k vyplate. Ma tak dvoch ludi mesacne, ak nie viac a kto vie kolko ma.

jajaja295.

andrea
moj minuly rok stal za jedno velke hovno...coho som sa chytila, to sa posralo a to doslovne..a preto si mam myslet, ze som prekliata alebo mam porobene?

Lenka35

Táto téma je zaujímavá a diskutabilná. Ak už človek prešiel lekárov, všetky možné aj nemožné veci, obráti sa aj na túto možnosť. Ja som to vyskúšala, bála som sa čo to bude za čáry máry, ale môžem potvrdiť, že tá pani mi neskutočne pomohla a budem jej dokonca života vďačná. Žijeme vo veľmi zlej dobe kde si ľudia závidia aj nos medzi očami a trošku oslabený človek to chytí ako chrípku. Ale dá sa z toho dostať.

J111

Zajtra napisem, ako to dopadlo:D Drzte mi palce, lebo pan Tutko sa v tom skutocne vyzna, nie je to nejaky sarlatan. Ma tolko ludi, ze dovi stara mama.