Ake telove mlieko na suchu pokozku?

Príspevok v téme: Ake telove mlieko na suchu pokozku?
alzbeta503

Ahojte damy a slecny...mam problemy so suchou pokozkou, len co sa natriem klasikou modrou mastnou niveou ktoru pouzivam vkuse, tak do piatich minut mam suchu pokozku spat.na predkoleniach mam az nieco ako supinky, a uz som zufala..poznate nejake super telove mlieko ktore mi pomoze ??
prosim vas o rady....
dakujem :)

pomocnica

Síce stará téma, ale pre ostatných, tak napríklad kokosový olej je dosť dobrý podľa mňa. Neviem, či to tu už niekde nebolo, lebo tu je toho veľa, ale on ani nezanecháva mastný film... dobre sa vstrebáva...A má viacero využití. Je síce trošku drahší ako telové mlieko, ale telové mlieko nemá toľko využití. :) a on nie je len na suchú pokožku, lebo ja si ho zvyknem dávať po sprche a to mám mastnú pleť. Ale malo by sa dávať(buď telové mlieko, olej..)vždy po kúpaní, sprche, lebo vtedy sa pokožka vysušuje. Nedávno som zistila, že počas života sa z tela dospelého človeka odlúči 18-22 kg pokožky! Ako tie šupinky čo sa robia na pokožke, ktoré možno ani niekedy nie je vidieť, tak to je tých 18-22 kg. To by som nikdy nepovedala! Zaujímavé. :) ale to len ako zaujímavosť. :)
Pekný deň. :)

acamp

ja pouzivam telove mlieko Kleopatra ktory ma 100% prirodne zlozenie a som s nim maximalne spokojna.. pokozku mam pekne hydratovanu, treba sa pravidelne natierat aj pit vela tekutin..mne tento krem dal do poriadku pokozku predtym som mala take biele suche flaky na nohach aj na rukach a mohla som sa natierat hocicim nic nepomohlo suche flaky potom jak sa krem vstrebal do pokozky sa znovu objavili ale po tomto kreme ziadne suche flaky mi neostali a pokozka je hydratovana a rychlo sa vstrebe do pokozky.. najdte ho na stranke -odkaz odstránený-

pet-ruska

Ja zase oblubujem probioticke telove mlieko s ružovým olejom - BIO Fresh Cosmetic , som s nim velmi spokojná.

mmooly

Ja používam excipial lipolotio z lekárne.. to je jediné mliečko, čo má výsledky.. zrovna včera som vyhodila do smetí nejaký veľký hydratačný krém z avonu /dostala som ako darček/ . To sa nedá porovnať. Načo sa mazať niečim, čo neúčinkuje.. skús toto mliečko, stojí okolo 5 euro ale to vidím na druhý deň ešte, aká je pokožka vláčna..

mirkaZA

Najlepšia z najlepších je olivový telový krém MEA NATURA!! Je BIO - 94% prírodných zložiek a LIEČI!!!! Som z neho úplne hotová!! Vyskúšajte

mala_sova

peterjano
No ja si objednávam hydratačný telový krém z pevonie, podľa mňa by ti pomohol, treba to vyskúšať. :)

peterjano

mala_sova A mas nejaky typ? Lebo ja mam strasne suchu pokozku a skusal som si uz v drogerii kupit nejaky krem, ale to mi nic z toho nepomoholo vobec

mala_sova

Na suchú pokožku hlavne nepoužívaj žiadne krémy s prídavkom chemikálii, to ti ju vysuší ešte viac, ja som tiež s tým mala problém a radšej som prešla na prírodnú kozmetiku. Mám z toho omnoho lepší pocit.