Ake telove mlieko na suchu pokozku?

Príspevok v téme: Ake telove mlieko na suchu pokozku?
alzbeta503

Ahojte damy a slecny...mam problemy so suchou pokozkou, len co sa natriem klasikou modrou mastnou niveou ktoru pouzivam vkuse, tak do piatich minut mam suchu pokozku spat.na predkoleniach mam az nieco ako supinky, a uz som zufala..poznate nejake super telove mlieko ktore mi pomoze ??
prosim vas o rady....
dakujem :)

nathália08

kokosovy olej je výborný,kúpiš ho v DM drogerii,stojí 7 eur aj niečo-je výborný na celé telo,vrelo odporúčam.

Anonym ka

Ja používam Neutrogenu a som s ňou veľmi spokojná. Hydratuje síce len 24 hodín ale aj potom nemám suchú pokožku ;)

alzbeta503

to keby som si dala olivovy na seba tk hodinu nemozem nic robit kym by som cakala kym sa to vsiakne D:ale mozem skusit aspon na nohy :)

maričika

Ešte som zabudla - Niveu vyhoď - to je o ničom. Ak nechceš Mary Kay, dobrý je aj mandľový krém na tvár, prípadne telové mlieko Dove.

maričika

Ja mám tiež veľmi suchú pleť - používam prípravky Mary Kay, okrem toho 1-2 x týždenne sa po osprchovaní celá natriem olivovým olejom, aj tvár. Je to vynikajúce, vrelo odporúčam. Ahojte

luculienka

Podľa mňa by sa pokožka mala natierať každý deň, hlavne keď je suchá. A ešte sa odporúča po sprchovaní sa neutierať, len zabaliť do uteráka a počkať tých 15 min., kým telo uschne samo. :)

alzbeta503

uau dakujem vam za rady, vyskusam co s alen bude dat :) a este otazocka, kremujete si pokozku po sprchovani kazdy den??? asi by som mala zacat byt poctivejsia v tomto a hlavne si uz konecne najst vyrobok co ma zbavi tej suchej pokozky, lebo mat v lete krasne leskle nohy musi byt tak skvely pocit!