lymfodrenaz+liposukcia ultrazvukom+celulitida elektroporaciou

Príspevok v téme: lymfodrenaz+liposukcia ultrazvukom+celulitida elektroporaciou
daniela88

Ahojte. Tak odmalicka mam velmi silne lytka, nikdy som nenosila sukne ani kratasy (len ked som bola doma a videla ma len najblizsia rodina).. Vzdy som tuzila po tom, nosit suknicky.. Mam nadvahu, ale aj ked som mala o 11 kilogramov menej, tak bola som relativne chuda - od zadku hore.. Ale nohy, a to predovsetkym lytka som mala asi o centimeter chudsie (aj to neviem, mozno to bol necely centimeter - merala som ich, a to som chudla velmi zdravo, cvicila som cca 3x do tyzdna , jedla menej atd..) a stale mam obvod lytka v najhrubsej casti 46 cm...
Ja viem, ze su v zivote dolezitejsie veci, ja mam radost, ze som zdrava, a ze nohy ma drzia a chodim .. Ale mam takyto sen - je to balicek liposukcia ultrazvukom+celulitida elektroporaciou+lymfodrenaz...
Poradite mi, prosim, ci to nie je hlupost?
Dakujem

milies

A co baby limfodrenaz poprsia poculi ste uz otom?Vraj je to na spevnenie prs pulznym vakuom ci ako.Asi aj to by bola skoda penazi vsak?Neviete ci to pomoze alebo predsa mam ist len na plastiku ked tam ma odradzaju tie jazvy cez cele prso.Ale keby to pomohlo tak by uz asi plasticky chirur.stratili biznis nie?joj ja som taka nestastna chcem mat pevne prsia a mam ich padnute ale neviem ci mi tie jazvy zase za to stoja.Poradte mi prosim ci ta limfodrenaz by mi na tie prsia pomohla?

bibi123

Laurina22-tak snad Ta pred a po odmerali a musel tam byt rozdiel, hadam by si nebola taka hlupa a nevyhodila dalsich cca.1500eur(jedno sedenie stoji okolo 100eur), keby Ti to neubralo ani mm.
daniela-ja som bola na lytkach len raz asi pred troma rokmi, ked to tu bolo da sa povedat novinka a po jednom sedeni mi to ubralo 1 cm, co sa cudovala aj ta pani, lebo vraj som tam ani tuk nemala-volakedy som robila atletiku, posilnujem, tak som chcela mat sval vyrysovanejsi, takze nie je pravda, ze by Ti to nic neubralo z cm. Vyberaj si salon, kde Ti GARANTUJU UBYTOK aspon cm, vtedy mozes reklamovat-nezaplatit za sluzbu, ak tam nebude meratelny vysledok na presne oznacenom mieste pred a po. Ak Ti mozem poradit, tak v lytkach sa zadrziava najviac voda-cize by som na Tvojom mieste prijimala 2litre denne cistej vody a chodila na lymfodrenaz, pripadne si ju manualne robila sama. Na lytka sa cvicit nema, lebo ani tzv."precvicenim" z nich neschudnes...

Laurina22

Ja viem,ze to chces,ja Ti to ani nevyhovaram,len tolko moja rada.Ja som tiez citala,kolko zeny schudli pri tom,kolko cm z partii tela im to dalo dole.Ja som dodrziaval vsetky pokyny a nedalo mi to dole ani mm.

Laurina22

Ak ti mozem poradit,ja som chodila na liposukciu ultrazvukom(kavitaciu) spojenu s lymfodrenazou.Mala som 8 kur u jedneho prevadzkovatela a po case 8 kur u druheho,uplne ineho.A poviem ti,su to zbytocne vyhodene peniaze.