lymfodrenaz+liposukcia ultrazvukom+celulitida elektroporaciou

Príspevok v téme: lymfodrenaz+liposukcia ultrazvukom+celulitida elektroporaciou
daniela88

Ahojte. Tak odmalicka mam velmi silne lytka, nikdy som nenosila sukne ani kratasy (len ked som bola doma a videla ma len najblizsia rodina).. Vzdy som tuzila po tom, nosit suknicky.. Mam nadvahu, ale aj ked som mala o 11 kilogramov menej, tak bola som relativne chuda - od zadku hore.. Ale nohy, a to predovsetkym lytka som mala asi o centimeter chudsie (aj to neviem, mozno to bol necely centimeter - merala som ich, a to som chudla velmi zdravo, cvicila som cca 3x do tyzdna , jedla menej atd..) a stale mam obvod lytka v najhrubsej casti 46 cm...
Ja viem, ze su v zivote dolezitejsie veci, ja mam radost, ze som zdrava, a ze nohy ma drzia a chodim .. Ale mam takyto sen - je to balicek liposukcia ultrazvukom+celulitida elektroporaciou+lymfodrenaz...
Poradite mi, prosim, ci to nie je hlupost?
Dakujem

cattleya

Ahoj, neviem, ci je tato tema este aktualna, ale myslim, ze liposukciu na lytka nepotrebujes. Podobne ani kavitaciu, ani ine, aj ked tvrdia, ze neinvazivne, ale dost "silne" zakroky. Ak mas lytka pevne, su to svaly a najskôr s tym nic nespravis. Ja som mala "napuchnute" lytka, ked som zadrziavala vodu. Takze lymfodrenaz je mozno na mieste. Alebo skus trochu viac pit, pripadne nejake mocopudne caje, ci nejde len o vodu.