Modelácia pŕs

S-tankamarko

Ahojte, mam prsia 75D,ale ovusnute,po dvoch detoch,chcem si dat upraviť poprsie,som uz objednana na konzultaciu u dr.očenáša v banskej bystrici. Mohli by ste mi prosim poradit,ci taketo velke prsia uoravia na velkost D? Pomohli by mi nejake fotky pred a po. Sama neviem, bojim satych jaziev v tvare kotvy...

nikkkaa

Ahoj dievčatá, prosím mohla by ste mi niektorá odporučiť Dr na úpravu a zväčšenie pŕs, ja som mala pred tehotenstvom fakt pekne Dcka, pri kojení sa mi naliali až na košík H- fakt to bolo šialenstvo ale to čo po nich zostalo potom a ako som schudla, to je niečo strašne

lamima

timuska
mohla by si mi prosim ta polat fotky na mail ake si mala pred a ake mas teraz po modelacii a dani implantatov? Kolko mas uz presne po opke? dakujem

lamima9@gmail.com

ikka1

ahojte baby,
vidim tu vesele konverzacie a ja premyslam isto nad modelaciou (zdvihnutim), a aj silikonmi, aj ked kamaratky vravia,ze si davat nemam, ze to absolutne nepotrebujem,..ale ked mne sa to tak paci, mat ich take pevne :D

mohli by ste aj mne poslat fotecky prosim PRED A PO, nech sa pokocham..a napiste ci je to modelacia alebo aj silikon :D
dakujeeem :D

dominikarozmanova@gmail.com

vejva

tak to je super sa tesim ze mas aj to lizatko predsa je to usetrenie 15 cm jazvy na oboch prsnikov a mozes sa starat len o tie dve juj baby ja vam vsetkym tak zavidim ako v dobrom ze uz mate po ja som nemala skor peniaze nato ale uz mam ale v lete uz nejdem koli teplu a hlavne mam uz aj dovolenku zaplatenu no nevadi uz pockam na tu jesen tak potom ked budu lepsie vyzerat tak tie fotecky poprosim majte sa