Modelácia pŕs

timuska

ano ano ano mám ich hore krásne skor pod badou xixixi ale nie mám ich vyššie pre mňa nezvyk pretože napsoledy som ich tak mala pred 7 rokmi :)))

timuska

Noooooo dievčence bola som ...... najhoršie bolo to odlepovanie a potom ked mi ich potieral benzénom sakra moc to štípalo.... Prsíčka som si videla ale ono po modelácii pokiľa je to čerstvé neni moc na čo pozerať :) ani so ich ešte nefotila.
V jednom som bola veeeeeelmi prekvapená že namám jazvu dolu v podprsnej ryhe ale mám len ako to tu baby nazvali lízatko :))))) to ma moc potešilo. Už môžem konečne podprdu davať na chvúlkudolu ajkeď len na osprchovanie ale poteší aj to a v piatok o týždeň idem znovu na kontrolu ak bude všetko dobre vyzerať tak mi vyberie štichy. keď budú vyzrať lepšie odfotím a pošlem foto :) Ináč vyzerajú že budem mať pekne veľké prsia také 3 určite a myslím že aj viac len to si ešte netrúfam tvrdiť. Musia sa usadiť predsa aj ten inploš a vôbec nebanujem že som si dala aj inplantáty pretože z tých mojich by som určite také pekné troječky nemala :)))
a vejva uhádla si na uda nechodím ani sa nechystám :D

vejva

Tak mne by bolo jedno ci su aj umele len nak su pekne a nie ovisnute ako mam ja.ja vzdy som vravela ze radsej by som mala nulky alebo jednotky a potom by som si tam dala silikony predsa to vypada krajsie myslim tie jazvy co vobec nevidno ako pri nas co chceme zmensit alebo modelovat ale co uz spravym 3 roky sa uz trapim a teraz som si povedal ze stacilo ved na nuda nechodim myslim ze ani timuska xi xi tak ale nak su aspon mensie a hlavne pevne rovno mu poviem ze chcem take pevne ako silikony tak dupnem si nohou akurat sa pytam muza ci nechce ist somnou na opku ako ked bol pri porode ze nak dozera na doktora ze este nak ich spevni xi xi a on mi vravi ze no a zobudis sa s 8 silikonmi xi xi dili je ten moj chlap tiez juj hnet by som mu ich dala na krk nech si pochodi s tou zatazou:-)))))))) Timuska tak ako uz si si ich videla bola si asi dneska ci nie?

Suphotam12

Timuska
Diki za foto, tak ja mam take nieco podobne ale ja mam vyplnene, plnsie myslim o dost viac...to som teda zvedava ake ich budes mat uz spravene :)

Vejva
Ja som este nekojila, a prave toho sa bojim ze ci to pred kojenim nie je zbytocne, aby mi nepadli znova. Mam 22 rokov...a presne ako hovoris najradsej by som mala take ako silikonove ale nie take tie umele :)

ria26

Pri modelacii a zmenseni je treba ratat do buducnosti s tým,že nebudete môcť kojiť,lebo nebudete mať mlieko.Predsa vam odoberaju zo zľazy,tak sa radsej informujte vopred,aby tie čo planuju este deti a chcu kojiť,neboli potom sklamané.Je to ine ako pri vlozeni silikonu tam sa nic neodobera.

vejva

Suphotam ja mam tiez DD az F lebo dnes som si kupovala plavky tak som si kupila F no myslim ze ano urcite sa ti zmensia kamaratka mala F az E nema este deticky a mala ich take ovisnute ale ako plne a necerila som vlastnym ociam podla mna ma asi B aj pol mozno vacsie urcite nie krasne ako silikony takze ja som tiez chcela ist na zmensenie ale ked som ju videla tak mi staci aj modelacia a ja si myslim ze oni ked budu musiet alebo skor ked bude treba tak ti trosku aj zmensia.A mozem vediet kolko mas rokov a ci uz si kojila?ja mam 27 a uz som po kojeni.LAURINA ak ti treba modelacia tak je to jedno ta kamoska tiez este nekojila tak ako neviem mozno ze je riziko potom ked budes kojit aby znovu neovisli neviem musis uznat ty ci ich mas velmi dole alebo to vydrzis a az po kojeni ja ich mam jujujuj dole tak urcite pojdem.Timuska ak budes mat nove fotecky tak ta poprosim posli mi ich nak sa pokocham dakujem.Baby neviete nieco o dr.Paliatka v Malackach ze aka je jeho praca?

ria26

Mne to robili vi FN Nitra.Dnes tam uz neni ani Mladek ani Zamboj su v NR,ale na sukromnej klinike nedaleko FN.Patrí to Mladkovi.Otvoril to niekedy v novembri.Čo sa tyka mojich prs v mladosti plne "D" po detoch prakticky tiez,len jedno o číslo väčšie a samozrejme ovisnute,ale nie ploche.Ja som mala ako sa povie zaklad stale a materialu bolo dost.Tak som potrebovala vyrovnat na rovnaku velkost a podvihnut.Vlastne mi odobrali z koze a ten zvysok zdvihli.Tak mi vlastne ostali "D",lebo z obsahu mi nebrali,len kozu.Modelaciu odporucam jednoznacne po detoch a kojeni a zmensia sa pri modelacii vtedy,ak z nich mate skutocne ako sa povie "šupy",lebo ak nie je tkanivo,len visiaca koza,tak ked ju odstrania,tak co vyplni prsia?Z toho dovodu si Timuska dala aj implantaty.Ja som mala tkaniva dost,tak nic dalsie som nepotrebovala.

timuska

Myslím že by mohli z tých E-F zostať také C-D ja som ich mala dosť ovisnuté a tým ako som schudla ostali aj prázdne:)