Modelácia pŕs

vejva

uz som zmetena ja poznam Zamboja Mladeka ale aj marschal mi nieco hovori len neviem ci su na tej istej klinike ved to je asi jedno nie xi xi no ta retro asi nic moc a este v tomto teple

timuska

neviem v Nr je jedna klinika presne sa tuším volá prvá nitrianska plastická jednodňová chirurgia a je tu viacej dr. ale ňa robil dr. Maršal mal príjemný prístup, tak dúfam že keď ma poodlepuje a vyslobodí zo zovretia tejto retro podprdy budem spokojná :)

vejva

ja som si tiez myslela ze je to vacsi masaker tie jazvy ale tato kamoska ani som si nevsimla naozaj viac ma zaujalo ako jej krasne stoja vravim ako silikonky a presne teraz sa ani vyzliest nemozem lebo su ovisnute a potom budu aspon v plaveckach vyzarat super tak to uz sa tesim na jednodnovej to ale asi nie tam kde robi dr?ZAMBOJ ci tam ?

timuska

vejva
bola som v NR na jenodňovej plastickej chirurgii. Zatiaľ som spokojná ako s prístupom personálu mali sme sa ako v bavlnke. Tiež som si myslela že to len inploš dajú na vyplnenie alebo teda lenmodelovať ale akby mi mali zostať len nejaké A-čka slabé B-čka viem že by som spokjná nebola preto som sa rozhodla pre oba zákroky naraz aj preto že olesti sú len raz ako aj narkóza :)
Keď budem mať foto aj po tak pošlem foto len aj Dr. povedal že to nebude nejaký pekný pohlad vzhadom na tie rezy a tak ale nemám problém s hojením tak dúfam že jazvyčky budú slabunké :))

vejva

No ti poviem ze prosim prosim posli mi potom aj po?Ved ja mam skoro take iste no asi o to cisielko su vacsie ale tak isto su dole hm.A ja som si myslela ze si ich mam zmensit tak teraz som rozhodnuta ze si ich dam len vymodelovat a kde si bola teraz na modelacii na akej klinike?

timuska

vejva poslala so po opke foto ešte nemám štvrtok idem na preväz tak možno potom ak si budem môcť dať dolu podprdu aspoň na chvlku :)
Možeš porovnať len sa nezlakmni lebo tie moje roletky nestáli za nič..... ale ten pocit že som deťom dala to čo potrebovali to zase stálo za všetko :)))))

timuska

vejva
ak chceš pošlem ti foto na mail ako vyzerali pred opkou a porovnaj si. Mne povedali že by mi zostali jednotky max. dvojky a to som tiež mala kedysi 3D ale akosom schudla tak prsia si to odniesi :(
čo sa týka jazvy tak tiež zo začiatku ma hnevalo že jazvy budú a tak ale potom som si samu seba predstavila v plavkach a pokia budú krásne v nich tak neriešim. Na nuda nechodím tak som sa s tým vyrovnala :)

vejva

Timuska ja uz teda asi fakt tiez neviem po modelacii sa prsia naozaj zmensia tak potom ja asi si dam len tu modelaciu prsia mam velkosti DD no a po by som mohla mat tak C xi xi pisala som aj o tej mojej kamaratke no a naozaj ved ona mala aspon 5 a teraz ma asi B a tiez jej robili len modelaciu ma to nadherne ako silikony tak asi aj preto ze mala zaklad poriadny tiez to ma v tvare kotvy ale to si clovek ani nevsimne pri tej nadhere ako to ma ona spravene.Ja som tiez citala ze sa robi aj setrnejsi sposob to lizatko co pise rencalka a aj koli tomu ze mne sa trosku horsie hoja jazvy.To som mala aj ja tu predstavu ze mi vlozia silikon a ovisliny uz nebudu asi som si to predstavovala velmi jednoducho ale ten silikon by asi na tej mojej kozke zliezol dole ako na masle :(