Kam ten svet speje

Adenka31

lost: :D:D:D som si to predstavila :D divízia zložená z 1000 múch :D Problém by nastal vtedy, keby proti tebe nastúpilo 1000 seniorov s plácačkami na muchy :D To by som sa zasmiala :D Tam už by ani reinkarnácia nepomohla :D

lost

a z tych bakterii bude clovek znova za par miliard rokov :D

inac ta mucha, tak by som sa neustale prevteloval do inej muchy :)

cize jedneho cloveka by som neustale otravoval, alebo ze :

mohol by som byt v 1000 muchach naraz a potom by som vedel robit koordinovany utok na cokolvek :D v 1000-nasobnej sile :D

Adenka31

A samozrejme zostanú len baktérie, ktoré si budú mať čo rozprávať za ten nespočet rokov čo sú existujú :D

Adenka31

lost: no čo ja viem, taká mucha, to je celkom rizikové prevtelenie :D Napríklad keď si jeden slnečný deň vyletíš desať metrov do vzduchu, encháš sa unášať a narazíš na ventilátor :D

Laurina: ako ja som presvedčená, že moje posledné ja bude kameň :D A budem súčasťou nejakého pohoria :D A budem šťastná lebo budem súčasťou "veľkej veci" a nebude na tom treba roky drieť :D

A podľa mňa, keď tvrdíme, že to ide dolu vodou tak sme sebeckí :) Ja si myslím, že táto planéta má svoju životnosť, ktorú nikto neovplyvní a ľudia sú len jednou z mnoha vývojových etáp, zatiaľ sme ako jediní boli schopní využiť túto zem v takom množstve, v akom sme to urobili..ktovie, možno keď človek vyčerpá všetko a nastane jeho prirodzený zánik (všetci budeme v nebíčku popíjať drinky a mastiť karty :D )tak sa na zemi objavia ďalšie formy života prispôsobené podmienkam, ktoré im zanecháme (chudáci :D)A potom jedného dňa slniečko zhasne a bude fajront :D

jajka001_

lost, to bolo vystižne :)
kam tento svet speje? do prdele, predsa :) do čiernej diery, tam odkiaľ vyšiel :)

doubledog

su dve skupiny ludi, obe velmi aktivne, jedna velmi pocetna, druha o nieco menej pocetna, ale viac motivovana

jedna pracuje na tom, aby svet spel do zahuby
druha pracuje na tom, aby sa ludstvo rozvijalo a buducnost bola pozitivna

dlho to vyzeralo na debakel, prva skupina drvivo vyhravala, niekedy clovek mohol mat dojem, ze druha ani neexistuje.

ale zakladna otazka pre kazdeho cloveka je:
v ktorej skupine si ty?

sweater

videl som o tom roku 2012 taky perfektny dokument na ČT asi 1 :) niekedy minuly tyzden alebo predminuly v nedelu niekedy okolo obeda ci doobeda :), to len keby ste si ho chceli pozret aby som vam hladanie ulahcil :), bolo to velmi zaujimave, o kruhoch v obili, a tie sa vseky odkazovali na urcite datumy a udalosti, no proste super bol, nechcem vam z neho zkazit dojem tak to radsej nebudem opisovat podla vlastnych slov :), ale odporucam pozriet