Alkohol a nevera

Príspevok v téme: Alkohol a nevera
magdal

ahojte.
podviedla som priatela v opitosti (dvakrat). som uplne na dne. nechapem, ako som to mohla urobit. prvykrat mi to odpustil ale teraz...samozrejme, ze ma nechal. nedokazem bez neho zit. a nechapem, co mam v tej sprostej hlave, ked dokazem spravit nieco take strasne.. tak strasne som mu ublizila.
slubila som si, ze uz v zivote nebudem pit. ale nedokazem si to odpustit. uz tyzden som doma, nikam nechodim. tak velmi by som ho chcela spat. mam strach ze sa zblaznim. potrebujem ho. som zufala, pomozte mi, prosim.

Súvisiaci obsah

nathália08

vieš,ak ta velmi ľúbil a sklamala si ho,možno-teraz ked si prestala piť,si všimne,že aj ty ho velmi ľúbiš,a urobíš pre to všetko-
ja viem že ťa to mrzí,aj on to určite vie,ale...........
bolí to-to určite vieš.

A píšeš,že nechceš klamať-ked mlčíš to nie je klamstvo,ale....vieš...ty si urobila chybu,a tym že to vie,čo si už urobila,2X si ho sklamala-tak tym sa bude trápiť ešte velmi dlho,a aj keby ti odpustil,na to nikdy nezabudne-a vieš,hocikedy keď bude sám bude myslieť a premýšľať o tom,či ho náhodou práve teraz nepodvádzaš,chápeš???

Ty bývaš sama???

ale no tak

Podla mna tiez si myslim ze nikdy nehovor nikdy to je pravda ale tiez si myslim ako vejva ze ako mozes milovat ked ho podvedies aj druhy krat lebo potom tiez neviem co je to laska

vejva

Neviem poradit ale tak ak sa mi to stane nahodou tak asi by som tiez mala niaku vyhovorku ja neviem ze som bola opita alebo ze to preto ze si ma nevsimal viete co myslim CI SU TO NENI IBA TAKE CHABE VYHOVORKY!lebo zase uz ked sa toto deje vo vztahu ze nedostatok sexu alebo ze tam uz nieje pozornost tak uz asi tam aj ta laska upada nie?Potom neviem ci sa da vravet o Laske o MILUJEM TA !!!este teda mozno tym alkoholom to by som uz aj brala ze no ale zase aj tak no neviem to je ale iba moj nazor mozte suhlasit nemusite.Mne sa to teda este nestalo ale tiez zijem v realite a hovorim si NIKDY NEHOVOR NIKDY takze mozno to kumne este len pride brrr xi xi

magdal

allle, suhlasim... nedostatok pozornosti od priatela.. dlho potlacovane.. nedostatok sexu.. plus alkohol. ale aj tak som to nemala spravit. k tym chalanom som nic necitila, ani som ich potom nekontaktovala.. nie to ze by som si to este chcela zopakovat.

magdal

ten, kto hovori, ze ked niekoho milujes, nepodvedies ho, by mal mat pravdu.. tak by to malo byt. ano. aj ja som si to volakedy myslela. ale ludia na svete su rozni a stavaju sa rozne veci. nie je vsetko len cierno-biele..
mna tiez byvaly podrazil (nie tento), ale odpustila som mu. aj ma to po case prestalo trapit.
druhu sancu som si posrala a tretiu dostava malokto. snazim sa. mozno mu zacnem po case chybat a ked nebudem pit a budem sa spravat normalne... mozno sa ku mne vrati. ked si najde inu, ta mu moze spravit to iste a mozno aj horsie. zijem pre tu malilinku nadej. myslim si, ze by som mu mohla este vela dat a vynahradit mu vsetko zle. zatial prenho mozem spravit akurat tolko, ze ho nebudem otravovat, nech sa z toho spamata. ale nechcem aby na mna zabudol.
keby mi na tom nezalezalo a keby som ho naozaj nemilovala, tak by som sa teraz ozierala a randila v snahe zabudnut nanho.
a co chcem? potrebovala som trochu podpory od ludi (mozno s podobnym osudom) aby som sa nezrutila a aby som vydrzala nepit a spravat sa normalne.

vejva

Vies ono je to vlastne aj otazne ze co je to niekoho MILOVAT co to vlastne je?Alebo skor nie ze co to je ale kde je ta hranica ano ja ta milujem najviac na svete to je vlastne ako ze najviac na svete xi xi nie kolko krat sa nad tym tak zamyslam je to vlastne mozne takto milovat?

allle

vejva, ak sa raz omylom podari mimopartnersky sex(nie milovanie) s clovekom, ktoreho uz nikdy neuvidi, ani enbude kontaktovat, proste jednorazove zlyhanie tela sa da odpustit. Stava sa to aj ked clovek miluje najviac na svete, akokolvek potlacujeme svoje pudy niekedy sa moze stat nehoda(vplyv alkoholu, u muza-vabenie velmipeknej zeny, u zeny-nedostatok pozornosti od partnera, ci dokazanie si niecoho).

Ale psychicka nevera je horsia ako fyzicka. Ta uz neprati medzi zalubenych.