Atopia, alergia?poraďte prosím

Príspevok v téme: Atopia, alergia?poraďte prosím
evulikj

Moja 2,5 ročná dcérka sa začala neznesitelne škriabat, niekedy až do krvi. Na tele žiadne kožné prejavy nemá, koža sa mi nezdá ani suchá. Len v noci zle spáva, trápi ju svrbenie. Jediný kožný prejav je na tváričke, líčka jej na par dni sčervenajú a potom ostanú suché. Nemá niekto podobné skúsenosti? Ako zmiernit svrbenie? Väčšinou som sa dočítala o svrbení, kt. je spojené s atopickým ekzémom, ale ten je vždy spojený aj so suchou podráždenou kožou.čo nie je náš prípad.

ivan.mlkvy

ved najskor by si mala skocit asi k lekarovi, nie? ten ti aj vysvetli, aky druh ekzemu to je a da ti lieky. ak si uz u lekara bola a nepomohol ti tak by som ti odporucil dr. albertovu z bratislavy ona lieci alebo liecila prirodnou medicinou len neviem ci uz nahodou nie je na dochodku ja som k nej chodil pred par rokmi a mozem doporucit. ak teda este pracuje. skus si zistit na internete. urcite tam o nej nieco najdes ona mala dost vela pacientov a viem ze k nej chodili so vselijakymi problemami. ja sam som mal napriklad paradontozu a pomohla mi.len ako hovorim - neviem ci este pracuje lebo uz vtedy hovorila ze sa chysta na dochodok.