Nikdy som nemala frajera, 18r

Príspevok v téme: Nikdy som nemala frajera, 18r
Lea34

Ahojte , mám už 18 r a nikdy som inkoho nemala. Do 15 r mi to bolo jedno , vôbec som sa tým netrápila .. Potom ked si v 15r nasla moja najlepsia kamarátka priatela , zacala sa vo mne prejavovať závisť. Ked mi vravela ako sa bozkávajú,objímajú ... velmi som závidela .Vela kamarátiek už vtedy mali chlapca a ja nič . Trápilo ma to vtedy a trápi ma to aj teraz .. Predsa len už mám 18 rokov.. Som dosť skaredá tvárou , postavu mám peknú ... Co mám robiť ? .. velmi sa trápim .. Este aj moja 16rocna sestra ma už pol roka frajera .. Pritom vobec nesom uzavretá ani namyslená ani nic .. kedy ste mali vy prvéhu frajera/frajerku ?

jajka001_

lea, chyba ti sebavedomie, prave to je na zenach to pritazlive. vyzor je dolezity ale len na prvy dojem, zaujatie. a prave v tom prvom dojme musi byt na tebe vidiet, ze si veris, ze si so sebou spokojna, ze si vyrovnana a prijemna a to tak pritahuje muzov, ze budes prekvapena. muzi nestoja o barbinky, hladaju normalne zeny, do koča aj do voza, zeny rozumne, prijemne, chapave, optimisticke.

alibi

boze baby PRECO na tu lionesssssss furt reagujete? preco sa s nou stale pustate do hadok? ocividne si nieco na tomto fore riesi a nikdy ludom neda ziadne rady len pusta svoje emocionalne vykaly do prazdna a vzdy sa na to chytite.majte trochu slusnosti k autorke temy a ignorujte to.

veronicka2

no a co. ja som tiez nemala do 18 a straaaaasne som mat chcela a robila som vsetko preto....tak som si silou mocou nasla a ten ma po 2 tyzdnoch nechal :D a porpi mne mal tiez druhu babu. tak som otala zas sama s tym ze kaslem na vsetko ze nejdem nic silit o 3 mesiace BUM :D a som s nim do teraz skoro 4 rok :)

Xelibri

Lea, ja budem mat v septembri 19 a tiez kde nic, tam nic. moje kamosky maju za sebou minimalne bozkavacie skusenosti, kdezto ja som este ani len pusu na pery od chalana nedostala. a ako tak sledujem svojich rovesnikov...dakujem, neprosim. hladam si starsieho chalana, ktory mi moze poskytnut viac, nez rovesnik, ktory nevie co so sebou. v detstve mi chybal muzsky vzor, vyrastala som bez otca, ale poznam, ake vlastnosti by moj mily mal mat. aby ma neodsudzoval a bral taku, aka som sa narodila, aby som mu mohla doverovat, ze v pripade nudy neskoci na inu, bezpecie, ze ma ochrani pred celym svetom a hlavne porozumenie, ze sa mu budem moct bez ostychu so vsetkym zverit a dalsie. stacil by mi jeden partner na cely zivot, nemam zaujem sa odovzdat viacerym. nefajcim, nepijem, nie som diskotekovy typ, nechodim namachlena a 'in', nenosim suknicky a topanky na vysokom podpatku - to vsetko sa dnes = neuspechu u plytkych, povrchnych chlapcekov, ktori s potesenim prehliadaju vnutro.
a zas, ked uz som konecne nasla jedneho (27), s ktorym by sa to oplatilo skusit, ktory po mne tuzi a ja po nom, tak ten zije na opacnej strane republiky :(.

vejva

dvojicka a este tiez neplet bludy ja som nepovedala ze byvam v garzonke co tu pleties a tiez vobec nevies ake som mala detstvo a dvere tiez mame aj sme mali ties mas asi s toho gulas cica

vejva

liones to bude tym ze mam asi fakt steba gulas montujes sa do kazdej temy ktoru prevratis na ruby len aby si bola stredobodom pozornosti a autorka temy ta sa uz chuderka aj stiahla lebo sa tu neriesi ona ale zase MADAM VYNIMOCNA dvijicka delilah