Problém vo vzťahu

Príspevok v téme: Problém vo vzťahu
4567589

som s priateľom 8 mesiacov ... Nikdy mi nepovedal že ma lúbi,iba že ma má rád.medzi týmito dvoma slovami je rozdiel nie?Ja sa tak bojím,že mi raz povie,že ma má rád,ale že ma neľúbi,že och...Riešim blbosť?Inak je všetko fajn..len nad tým rozmýšlam,a hrozne ma to trápi...Nikdy neviem nabrAŤ ODvahu,aby som sa ho na to spýtala...

Janci MD

Som si istý, že Vás miluje, aj keď láska je len slovo, chemická zlúčenina C8H11N - Phenethylamine, ale aj keby Vás nemiloval, čo netvrdím, stále ste na tom lepšie ako ja, aspoň Vás má rád. Jediná osoba, ktorú som kedy miloval, milujem a budem milovať ma nepokladá anilen za kamaráta. A stále som tu. Je zle, môže byť horšie - Iniuria, ut deteriora

denak

myslim si,ze sa zbytocne trapis,kazdy je iny.Je to aj moj pripad,nikdy mi muz nepovedal.ze ma lubi, a sme spolu uz od roku 1976.Deti su po nom,co mi aj zo zaciatku vadilo,ze napr.na den matiek poslu suchu SMS a o dva dni mi daju dezert.Napr.kolegyne teraz na den matiek od rana vypisovali dcery ako ju lubia.Zavidela som,hoci v dobrom ale viem ze moje deti ma maju urcite radi,len to nevedia tak podat.

sabynka

Hovorte si, kto chcete, čo chcete, ale ja si myslím, že slová: "ľúbim ťa" jednoducho patria do vzťahu!
Iste - dôležité sú skutky a to ako sa ten druhý ku mne správa...
Iste - sú ľudia, ktorí toto nedokážu povedať druhému do očí, aj keď sa im od lásky "trhá srdce"...(ja sama by som to asi nedokázala milovanému človeku povedať do očí, takže to chápem)...
ALE...
Kamarátka mi raz povedala, že jej priateľ jej tiež nikdy nepovedal, že ju ľúbi, ale keď ich vzťah začal byť vážnejší, tak si jedného rána našla pod vankúšom perníkove srdiečko s nápisom "Ľúbim ťa"....čiže, kto tie slová povedať chce, lebo to tak cíti, tak si spôsob vždy nájde....a ak vypovedané nie sú, tak tam ten cit asi nie je...
Môj názor :-)

John R.

mne osobne ako zástupcovi mužského pohlavia tiež ide slovo "ľúbim ťa" ťažko z jazyka. Znie to ako záväzok, niečo fakt vážne, a z toho ide trochu strach :) Viem ľúbiť, ale nemám potrebu to hovoriť. Vážne byť tebou sa toho nebojím, je to len slovo, musíš vidieť ako sa k tebe správa, to je podstatnejšie. A takisto je podstatné koľko máš rokov, ako ty aj on.

elsa5.5

4567589 ono to príde,možno sa sklamal a bojí sa prejaviť city,netreba to zasa preháňať,ale občas by Ti to mohol povedať,ked Ti povie že ťa má rád tak sa ho opýtaj máš ma rád,alebo ma ľúbiš a je to nič nepokazíš:)

4567589

Tak akože vidím,že ma má rád,a všetko,ale ked vi.dím ostatné páry,ked si povedia že sa ľúbia,je to také krásne,alebo keď ste v objatí a niečo také povie tak neviem čo by som zato dala..Proste ma to hrozne trápi,už dlhšiu dobu... bojím sa,že tým niečo pokazím,ked to začnem riešit...stále ked si na to spomeniemn,je mi do plaču

ja40

Ja ti rozumiem,ale niekedy su ciny vacsie ako slova. Jasne,ze to chce kazda zena pocut,ale niektori muzi to proste bud nehovoria vobec ,alebo iba niekedy. Juj raz som mala frajera,ktory mi to hovoril tak casto,ze sa mi az mi to liezlo na nervy,fakt to bolo prehnane a nedal mi niekedy ani dychat,ved to tak aj dopadlo,utiekla som od neho haha.

veronicka2

chlapi tazko prejavuju svoje city...nechaj to zatial tak. musis vidiet ako sa k tebe sprava ci ako kamarat alebo ako nieco viac....tym zistis ci ta lubi alebo ta ma len rad....
a vzdy to tak chodi najprv je mat rad potom lubit...a u kazdeho je to individualne ze po akom case dojde k posunu...