Piercing v pupku!

Príspevok v téme: Piercing v pupku!
evuska

Prosim kto ma piercing v pupku?Ja si chcem dat ale trosku mam aj obavy ci nedostanem nejaku infekciu.Mam 17 rokov a v maji by som si chcela dat.Niekedy som uz pevne rozhodnuta ze si dam ale potom zas ze nie.Ked mam strach ale hrozne ho chcem.Kto ma stym skusenosti tak mi prosim napiste co a ako to vlastne s tym piercingom je:)

Martinka2

natalka
tak ano je to pravda ale zavisi to aj od toho ako rychlo sa ti hoja rany...ak dlhsie a casto ti hnisaju tak to nie je dobry napad teraz...skoda ze ti to dovolili az teraz no :(

natalka-999

Ahojky ja mam taky mensi problem velmi by som si chcela dat pircing ale citala som ze teras sa mi to neoplati...ze sa nebudem moc v lete opalovat a ani do solarka nemozem je to pravda?Velmi chcem ten pircing chcela som si ho dat v zime aby sa mi do leta zahojil ale rodicia mi dovolili as teraz:*(((((

to je jedno

davala som si piercing asi pred 2 tyzdnami je to uplne v pohode zatiim :DD ani necitim ze ho mam a nebolelo ma to ani v den prepichu ani den potom... na treti den ma to malilinko stipalo ale nist viac... cistim si to dezinfekciou co som si kupila ale pocula som ze slana voda je na to najlepsia tak som skusila to.. je to v pohode. mam to trocha cervene ale sak to zrejme musi byt... ale PORADTE MI KOLKO SOLI MAM DAT DO TEJ VODY BO MAM POCIT ZE SOM JU PRESOLILA A STRASNE SA MI SUSI POKOZKA OKOLO PIERCINGU... A inak je to peknee :DD

SoM_GuLiCkA

evuska,,,ja mam pirec v pupku uz neco vyse roka dala som si ho tak cez zimu..prepich bolel trosku ... nemas sa coho bat ...moji rodicia nato prisli po 4 mesiacoch a nic nepovedali ..fakt oplati sa to :P infekciu nemas preco chytit pokial si to budes dokladne cistit...ja som si to cistila kazde rano aj wecer ..ale vzdy ked sa ides toho chytiti si dokladne umy ruky... fakt nemas za coho bat kazdemu sa to hoji individualne mne sa to hojilo 3 tyzdne a kamaratke skoro 2 mesiace...ked si das nato pozor nema sa co zle stat

Martinka2

neznama
áno priamo v piercingovom štúdiu ti daju taký sprej na to....taktiwž odporúčajú kúpiť antibakterialne mydlo a len s tym si to mozes umyvat....vodou namydlit a pohybovat piercingom hore dole aby sa ti dostalo do toho kanalika.... a potom este solny roztok , polievkovu lyzicu soli rozpustit v pohari vody a vatou alebo vreckou si to potierat...ale toto mne este viac uskodilo len mi to vysusilo ranu, zapalilo a neskor zacalo viac hnisat....v mojm pripade zabralo mydlo a ten sprej...