Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Piercing v pupku!

Príspevok v téme: Piercing v pupku!
evuska

Prosim kto ma piercing v pupku?Ja si chcem dat ale trosku mam aj obavy ci nedostanem nejaku infekciu.Mam 17 rokov a v maji by som si chcela dat.Niekedy som uz pevne rozhodnuta ze si dam ale potom zas ze nie.Ked mam strach ale hrozne ho chcem.Kto ma stym skusenosti tak mi prosim napiste co a ako to vlastne s tym piercingom je:)

Martinka2

no tak to závisi od organizmu ako rýchlo sa ti hoja rany....mne sa to hojilo 4 mesiace asi ...a solarko asi nie ani bazen...

neznama1

ahojky ja by som sa chcela spitat ci sa mi oplati dat si teraz pircing v marci ....do leta sa mi to zahoji?mozem sa potom opalovat ....?a ako je to zo solarkom mozem chodit?

Martinka2

omeletka
no neviem ked si myslis ze do leta sa ti to zahoji....mne trvalo dlhsie kym sa to uplne zahojilo....este dobre ze som si to dala spravit v oktobri....kym sa ti to uplne nezahoji nemozes do bazenu chodit a tak....ja mám tiež z titanu a som spokojna ale je cely z titanu taky obycajnejsi s ruzovym ockom....a potom neskor som si objednavala cez net z chirurgickej ocele taky kvietok a tie casti okolo kamienkov mi zhrzdaveli....taze je nenositelny teraz ...

omeletka

ahojte..ja si idem dat tiez piercing ale bojim sa ze mi to zacne hnisat a dostanem nejaku infekciu alebo niečo podobné..chcem si ho dat nejak v marci...a objednala som si z internetu titanovy piercing..može byt aj taky??

zabicka1611

Martinka - je jedno ci tam budes mat zlato alebo titan ci dokonca chirurg. ocel.....ak sa ti piercing neprijme tak mas smolu a mozes si ho davat prepichovat aj 10krat...tomu sa vravi cestovanie a niekedy ti proste vycestuje cely..nikdy nevies!!!

Martinka2

ale nooo....ved pri obliekani snad davas nejaky ten pozor...ak novsem nemas visiaci piercing az po kolena....ja mam jendoduchy sperk takze pri obliekani mi nevadi... a to s tym ze telo moze piercing odmietnut je mozne....chvalabohu som s tym nemala ziaden vacsi problem...tu sa oplati kupit kvalitnejsi material zlato striebro alebo titan ako mam ja...poznam take dievcata co si v pohode kupia lacny piercing v bulharsku na palzi od spinaveho cernocha a potom sa stazuju na infekcie...

zabicka1611

a ked uz sme pri tom..dooobre si to premysli ci ti stoji za to dat si do pupka taku ozdobu..mozes si ho totiz sama nechtiac odtrhnut pri vyzliekani alebo obliekani alebo ho tvoje telo moze odmietnut a v takom pripade tam tu jazvu mat budes...a ja myslim ze to za to nestoji!!

zabicka1611

samoprepichovanie neodporucam....moze ti ostat nepekna jazva a to nehovorim o tom ako to viac boli, radsej to nechaj na odbornika!!

Martinka2

preboha sama??...ved mne to robil odbornik a bolelo to jak svina....a on vie kde je spravny bod na prepichnutie kolko krat sa stalo ze pri prepichovani jazyka sa pretal nerv a dotycny mal spadnutu sanku ....

delfinik

skus tou ihlicou na štrikovanie,a neboj neboli ty isto nemaš nervove ukoncenia buniek, inak by si tu nepisala podobne kraviny! vlastne telo si ničit,naspor si a nech ti to urobi odbornik!