Piercing v pupku!

Príspevok v téme: Piercing v pupku!
evuska

Prosim kto ma piercing v pupku?Ja si chcem dat ale trosku mam aj obavy ci nedostanem nejaku infekciu.Mam 17 rokov a v maji by som si chcela dat.Niekedy som uz pevne rozhodnuta ze si dam ale potom zas ze nie.Ked mam strach ale hrozne ho chcem.Kto ma stym skusenosti tak mi prosim napiste co a ako to vlastne s tym piercingom je:)

zabicka1611

šimka..aj ty 4 dni? :DD ja som teda vahala lebo kopec tych reci o tehotenstve a roznych zapaloch ma trosku odradzalo ale nakoniec som sa odhodlala :) a mozem len potvrdit ze tie zapaly su individualne!! ja nemam ziadne..a vobec celkovo s nim nemam problem..cistim si ho slanym roztokom a mydlom Protex!! :)

šimka

no tak ja mam piercing v pupku presne 4 dni a som veľmi spokojná. Nelutujem ze som si ho dala ale treba si davať velky pozor a vyzaduje si to velku starostlivosť. Prepich sa da preziť je to v pohode ale ak mam pravdu povedať uz druhykrat by ma na to nikto nenahovoril intímnosti a pupok bolia najviac a uz ked ja som to prezila tak sa nemate coho báť. Je to velmi sexi a uz sa tesim ked si ho budem môct vymienať, mam to uz troska zacervenane a davam si na to alpu rano i vecer tak nvm dufam ze to bude v pohode ale je to super :DD

Lucy1511

Juuj tak to sa moc tesim...lebo ho chcem vymenit za taky dlhsi...uz sa mi tento obycajny nepaci!!a nastastie s nim nemam vobes problemy..ani neboli,nieje ani cerveny a ani mi nehnisa...tak to dakedy skusim!diky moc za radu:)

zabicka1611

Lucy uz ho menit mozes.... moze sa menit po 3 mesiacoch, ak teda nemas ziadne problemy s nim ako hovoris!! :))
Ja ho mam len 4 dni a tiez ziadne problemy..opuch uz nie je a vidim ako sa to pomaly hoji!! je to zrejme aj tym, ze beriem lieky na podporu hojenia...:) staci obycajny zinok a vidim ako to robi zazraky!! :)

Lucy1511

Ahojte...Ja mám piercing v pupku už pomaly tri mesiace a ešte som ho nemenila!nemám s ním žiadne problémy...Chcem sa spýtať po akom čase ho môžem vymeniť?díky moc

zabicka1611

soni - podla mna to az tak nevadi..ja som videla uz vela bab co maju hrozne brucha a maju pierc v pupku a este ho aj vsade ukazuju!! takze ak ho chces tak neni o com!! Inak aj ja ho uz mam!! :)) jupii

22sona22

ahojky..chcem si strasne dat piercing do pupka ale moje brusko neni z tych najkrajsich..teda nemam ho tucne ale tak ani nie moc vypracovane!! :(( myslite ze si mozem dat piercing?? nebude to hlupe ked nemam krasne brusko?? :(

romy_xd

evuska: no ja mam piercing v pupku .. :).. a je to celkom v pohde .. ak by si cewla nieco vediet tak e-mail Romanka_xd@azet.sk

whee_ee

do pupkju si same nerobte, ja som si tiez raz, ale baby, je to nebezpecne, bola som si to dat radsej profesionalne, pupok je na piercing najnachylnejsie miesto, ved asi sa to pre nic za nic nehoji niekedy az rok...