Platene stranky

Príspevok v téme: Platene stranky
smajliQa

Ahoj.stalo sa Vam uz, ze ste sa dostali omylom na platenu stranku, a potom od VAs ziadali prevedenie penazi na bankovy ucet??? mne ano, a teraz neviem co s tym.. nemozu mi predsa dokazat, ci som na tej stranke bola ja. ved moje udaje mohol na internete zadat hocikto. ake maju pravo ziadat peniaze odo mna,??? mam im to poslat,??? budu pytat nejake uroky potom???? akoze chcu 50 eur...

lost

Suphotam12

no u nas je vsetko mozne, no ziadny sud preds anemoze odklepnut take nieco takej firme :)
to si potom 10 000 slovakov otvori rovnaku firmu a budu okradat inych...

respektive, nejak dobre to dopadne :) pri najhorsom pojdeme do ulic :D

smajliQa

suphotam... dojde ti aj mail, ze ta daju na sud... ale suma nebude prevysovat 230 euro.... budu to natahovat aj rok, a budu chciet dostat penaize za exekucne trovy a tak,, ale ty nic neplat,,,, tam to toiz skonci...
ja som to dala na policiu, takto mi poradili... nic neplat, je nas niekolko tisic,, toto si nemozu dovolit...

lost

Suphotam12

neplatit, ignorovat a cakat co sa stane - jedine.

a kzaplatis, mozno budu chciet viac a viac (to niekto pisal)

ak nezaplatis - co sa moze stat, pravduvpovediac netusim, sme na Slovensku a na Slovensku je to tak...

avsak ja by som neplatil,, vobec... ja neplatim ani za to co mam s beznou firmou zaviazane - ako orange, tmobile.. proste treba mat "velku hubu" (alebo prsty? ak to riesim cez email).. a poslat ich tam kam patria.. ved predsa.. nie sme v nejakom.. neviem akom rezime, ze si niekto pride a vypyta peniaze len tak...

Suphotam12

Aj mne prisiel tento mail!!!! Prosim poradte,naoza ho nemam platit??? Som studentka a naozaj si nepotrebujem a ani nemozem komplikovat zivot takymito "zartikmi"....Citala som tuto diskusiu pred nejakym casom a uplne som si vydychla ze mne take nieco neprislo lebo sa mi videlo ze davnejsie som na takej nejakej stranke bola..a zrazu otvorim mail..a co nevidim.... :( uplne ma to vzalo ze ludia su taki zli a vedia takto klamat a mamit od ludi peniaze :(

smajliQa

no. uz viem co robit.. kedze mam priatela policajta tak som mu to dala nastarost, a cuduj sa svete, aj on ma kolegov, co ho otravju tyto dementi...

no.. a.. ze nemam samozrejme platit... takze NEPLATIM !!!

dakujem vsetkym zucastnenym :))))))

roza

No, ani ja by som nebola prekvapená, ale verejné by to nebolo, priateľstvom s mafiánmi sa naši vladári nechvália.