Platene stranky

Príspevok v téme: Platene stranky
smajliQa

Ahoj.stalo sa Vam uz, ze ste sa dostali omylom na platenu stranku, a potom od VAs ziadali prevedenie penazi na bankovy ucet??? mne ano, a teraz neviem co s tym.. nemozu mi predsa dokazat, ci som na tej stranke bola ja. ved moje udaje mohol na internete zadat hocikto. ake maju pravo ziadat peniaze odo mna,??? mam im to poslat,??? budu pytat nejake uroky potom???? akoze chcu 50 eur...

roza

Neplať.

Píšu tam že upozornenie že je to platená stránka je tak nevýrazné že je temer nepostrehnuteľné. A že informácie za ktoré pýtajú peniaze sú všeobecne dostupné. Ale tiež píšu že je to široká sieť podvodníkov a že majú za sebou akési známe mená. Bojím bojím..... Naša štátna moc si totiž a naozajstnými zločincami nevie alebo nechce poradiť, ale dúfam že sa mi to len zdá.

V článku sa hovorí otvorene že je to podvod, už len kvôli tomu by som neplatila. A tiež si neviem predstaviť že by niektorý sudca rozhodol v prospech tých ktorí pýtajú peniaze za to že sa im podarilo oklamať ľudí. Nech by bola zmluva ktorú si s nimi uzavrela formálne platná do poslednej bodky. Veď si bola úmyselne uvedená do omylu a z toho oni ťažia.

Mohli by sa všetci takto podvedení spojiť a podať hromadné trestné oznámenie polícii ak je to možné. Veď je tu naozaj podozrenie že niekto pácha podvody, to nie je len naša domnienka.

roza

Je to podvod, dobre prešpekulovaný ale stále len podvod.

To sú slová z toho článku. Hokejový zväz uvažuje nad žalobou pre zneužitie loga, tak nejako.

Aj keby to bolo len pár eur, aj tak by ich človek nemal dávať podvodníkom. Juj, ale by som ich zmlátila ak by ich niekto držal. Mali by zaviesť telesné tresty.

smajliQa

ahojte.. prosim vas.. pozrite si tv noviny.. archiv... markiza.... z 23.04.2011

nazov : ZARABAJU NA SAMPIONATE ..

a pocuvnite a pozrite si co tam hovoria... mozno to pomoze k tomu, co mam robit.. lebo podla mna akurat tam pvoedali ze je to dobre prespekulovany podvod ale stale len podvod.. takze tak...

pliiis...

smajliQa

no a aj to spravim.. idem sa na to vyspat. a este nieco.. mam im na to nieco odpisat na tuto poslednu postu?? ani radsej ansi niec.. co,? proste som im napisala vtedy prvy krat, ze neviem o com trepu a ze som sa nikde neregla, a to by malo stacit.

Whore

asi postou, avsak tu ti moze niekto vykradat :)

ps: ak nechces rusit email, staci ak nastavis filter, ze automaticka odpoved - presne len na ich emailovku a moze to byt napriklaad email ktory imituje ze si zrusila email :) // teoreticky by ich to mohlo oklamat, ak su naozaj blbi a ked nie, tak rovno cely mail zrusit, ak im chces skomplikovat dopisovanie s tebou (co je vcelku dobry napad, lebo upomienky musia byt dorucene :) )

Whore

aj tak to mohol byt niekto iny, ako si uz pisala :) napr neplnoleta sesternica alebo niekto na navseteve ? :)

mohla si mat nainstalovany napr addons.mozilla.org
ktory vyplnil meno a adresu automaticky :)