Platene stranky

Príspevok v téme: Platene stranky
smajliQa

Ahoj.stalo sa Vam uz, ze ste sa dostali omylom na platenu stranku, a potom od VAs ziadali prevedenie penazi na bankovy ucet??? mne ano, a teraz neviem co s tym.. nemozu mi predsa dokazat, ci som na tej stranke bola ja. ved moje udaje mohol na internete zadat hocikto. ake maju pravo ziadat peniaze odo mna,??? mam im to poslat,??? budu pytat nejake uroky potom???? akoze chcu 50 eur...

Whore

pockaj pockaj!!

"moj pocitac je v praci na stole a vyuziva ho ktokolvek... "

Mam dotaz:

registrovala si sa z internetu PISANY na tvoje meno?

smajliQa

nezaplatim!!! ani jejich peciatku som nevidela, a nedali mi ani sancu odvolat sa .. ved to by sa malo nie,?? do 30 dni ci ako to byva,?? ja som s nicim takym nesuhlasila... a moje osobne udaje pozna 500 ludi.. moj pocitac je v praci na stole a vyuziva ho ktokolvek...

a mimochodom.. ja aj ked sa niekde registrujem, tak moj pc ma v ponuke vzdy nejake mena, a slova ktore uz boli natukane. ved tak je to na kazdom pc..

takze nech uz sedel za mojim pc hoc kto, tak to tam mohol natukat, lebo dal iba VYBER Z PONUKY PC... a je to... takze... vdaka za vas cas..

ale co som citala prispevky ludi, ze niektorí zaplatili, a aj tak stale od nich ziadali peniaze.. no nie.

roza

Našla som o tejto firme fórum a ľudí čo majú tento problém je tam spústa, ľudia diskutujú od októbra 2010. Jedna si dala námahu a zisťovala či vlastník firmy býva tam ako má uvedené v obchodnom registri, ale nebýva, nepoznajú ho tam. A tá Horáková je tiež nevystopovateľná.

Je hrôza že musíme žiť v takom štáte v ktorom majú zločinci navrch.

Neviem poradiť, nerozumiem plateným stránkam, nerozumiem počítaču ale rozumiem strachu ktorí majú ľudia čo dostanú faktúru a majú pochybnosti. V tom fóre sú dokonca ľudia ktorí dostali faktúru a vraj na tých stránkach ani neboli. Absurdistán.

smajliQa

ano..citam to aj ja.. je tam taka faktura.. je tam toho viac. tak nebudem ti to posielat.... ale asi nezaplatim. lenze bojim sa fakt. ze ma daju na ten zoznam neplaticov...

Whore

SEYCHELY to je len maly ostrovcek, pouzivany na Offshore sluzny a danove uniky..

myslim ze som nejaku fkaturu uz videl ohladom tohoto, ale ak chces, mozes poslat na b225634@klzlk.com a vymaz lubovolne osobne udaje ...

smajliQa

whore.... oni mi poslali fakturu... teda prilohu.. a su tam vsetky moje udaje... nemas nejaky mail, ze by si sa na to pozrel/a..???? a je tam dokonca napisane cosik ze SEYCHELY... ja mam dost...

Whore

vies co je maximalne zuajimve ?

ked si objednas POSTOU ci KURIEROM nieco ale DOPORUCENE (platba kurierovy alebo postarke)

tak ak nezplatis, nikto ta nemoze stihat ani sudit :) myslim ze nie, pretoze strasne vela obchodnikov sa stazuje ze si takto niekto robi srandu, objedna na neexistujucu adresu, alebo na vlastnu a nepreberie...

cize ak toto nie je osetrene "el. podpisom" (tiez za zasrtavaju podmienky), tak ako by mohla byt 50eurova faktura tak nepriestrelna..

a este jedna vec

maju DESAT-TISICE ludi... vies kolko ludi by museli najat na to aby s kazdym po jednom riesili sudny spor? ;)