Platene stranky

Príspevok v téme: Platene stranky
smajliQa

Ahoj.stalo sa Vam uz, ze ste sa dostali omylom na platenu stranku, a potom od VAs ziadali prevedenie penazi na bankovy ucet??? mne ano, a teraz neviem co s tym.. nemozu mi predsa dokazat, ci som na tej stranke bola ja. ved moje udaje mohol na internete zadat hocikto. ake maju pravo ziadat peniaze odo mna,??? mam im to poslat,??? budu pytat nejake uroky potom???? akoze chcu 50 eur...

Whore

orsr.sk

zde, nad slnko jasna rodinan firma.

zaujimalo by ma ako dopadli ludia co sa tam registrovlai napr pred rokom... alebo cakali a chcu spravit hit and run.

smajliQa

whore... dobre... a tak teda ked to nezapaltim a oni mi napisu 24 ci kedy ubehne tych 14 dni, ze no dobre a teraz mi dlhujete 500 euri, ze pokuta alebo nieco take.. mozu ma dat aj na listinu neplaticov???? co ked si potom budem chciet nejaky uver alebo hypoteku zobrat, a budem na zozname dlznikov???? radte rychlo!!!!

Whore

Tu ide o to, aby sa ludia spojili a neustupili...

To som zvedavy co spravi exekutor ked mu pride rozbit okna 10000 ludi..

Whore

bib-services.sk je firma zalozena tou skupinou, mozem skocit do nitry zistit kto otvori dvere.. inak su to len keci hento > na zastrasenie pisu kompliovane

maju to pravne "osetrene" lebo radicova si sype muku na hlavu ale kasle na dolezitejsie veci a tak isto nasa super policia, lol.

"Taktiež ste boli jasne a zrozumiteľne informovaný o cene"
-podvod.

citacia zo zakona ktory tam spominaju,ak som to spravne nasiel:

"(5) Na právne úkony uskutočnené elektronickými prostriedkami, podpísané zaručeným elektronickým podpisom a opatrené časovou pečiatkou sa osvedčenie pravosti podpisu nevyžaduje."
a ich stvorka:
"(4) Písomná forma je zachovaná, ak je právny úkon urobený telegraficky, ďalekopisom alebo elektronickými prostriedkami, ktoré umožňujú zachytenie obsahu právneho úkonu a určenie osoby, ktorá právny úkon urobila. Písomná forma je zachovaná vždy, ak právny úkon urobený elektronickými prostriedkami je podpísaný zaručeným elektronickým podpisom."

zafajknutie nie je el.podpis.

a ta 262ka:

§ 262

(1) Strany si môžu dohodnúť, že ich záväzkový vzťah, ktorý nespadá pod vzťahy uvedené v §) 261, sa spravuje týmto zákonom.

(2) Dohoda podľa odseku 1 vyžaduje písomnú formu.

(3) Touto časťou zákona sa spravujú aj vzťahy, ktoré vznikli pri zabezpečení záväzkov zo zmlúv, pre ktoré si strany zvolili použitie tohto zákona podľa odseku 1, ak osoba poskytujúca zabezpečenie s tým prejaví súhlas alebo v čase vzniku zabezpečenia vie, že zabezpečovaný záväzok sa spravuje touto časťou zákona.

mozes sa prihlasit a zmenit svoje udaje?
napr adresu atd.. i ked neviem na co by to bolo dobre :D

a ta exekucna frma bib services su tiez lamy, co konaju nezakonne... ale policia zapsala na vavrinoch..

jajka001_

neboj, oni to maju dobre prespekulovane. maju svojich pravnikov, to nie su tie male ryby ako to byvalo na zaciatku. ja by som nevedela co robit. je to zakerne ale vies pokial je to v ramci zakonov tak maju velku sancu ze to na sude vyhraju. zalezi ako rozhodne sud. neviem ake su sudne poplatky ale tie exekucne su pekne mastne. ale myslim ze teroristom netreba ustupovat a na Slovensku je vsetko mozne, aj ze sud rozhodne v prospech ľudi :)

smajliQa

Váš písomný podnet nám bol doručený a týmto Vám zasielame naše stanovisko.

Vzhľadom na obsah Vášho podnetu Vám chceme pripomenúť nasledujúce dôležité skutočnosti:

Vaša registrácia prebehla na portáloch www.sampionat.sk resp. www.ms-2011.cz , kde Vám bol
poskytnutý prístup do spoplatnenej databázy plnej hokejových informácií, najmä výsledky
hokejových stretnutí, ich detailný popis, štatistiky, program zápasov, ako aj informácie
o histórii a vzniku hokeja, informácie o Slovenskom a Českom teame, ako aj informácie
o IIHF a SZĽH.

Naše záznamy dokladajú prihlásenie a registráciu prostredníctvom Vašej emailovej adresy
a Vašich osobných údajov, t.j. meno, priezvisko, adresa a dátum narodenia, čiže Váš právny
úkon (uzatvorenie zmluvy) je dokumentovaný elektronickými prostriedkami, ktoré umožňujú
zachytenie obsahu právneho úkonu a určenie osoby, ktorá právny úkon urobila.

Pri uzatvorení zmluvy ste potvrdili, že ste sa so Všeobecnými obchodnými a užívateľskými
podmienkami, všeobecnými užívateľskými informáciami oboznámili, akceptovali ste ich a na
základe tejto akceptácie ste získali prístup ku kompletnej platenej databáze, ktorá tvorí
podstatu poskytovanej služby. Vo Všeobecných obchodných a užívateľských podmienkach,
všeobecných užívateľských informáciách ste boli riadne informovaný o právach a povinnostiach
zmluvných strán, o cene a trvaní poskytovanej služby, ako aj o možnosti odstúpenia od zmluvy.
Ďalej chceme zdôrazniť, že uzatvorenie predmetnej zmluvy prostredníctvom internetu je v súlade
so všeobecne záväznými právnymi predpismi platnými a účinnými na území Slovenskej republiky,
a to podľa § 34 a nasl. Občianskeho zákonníka, s poukazom na § 40 ods. 4 Občianskeho zákonníka
a § 262 Obchodného zákonníka.

Taktiež ste boli jasne a zrozumiteľne informovaný o cene za poskytovanú službu, jednak pred
prihlásením na našom portáli, ako aj pri oboznámení sa so Všeobecnými obchodnými a užívateľskými
podmienkami, všeobecnými užívateľskými informáciami, pričom zdôrazňujeme, že ste dobrovoľne
a z vlastnej vôle vyznačili akceptáciu týchto podmienok, a tým ste pristúpili k navrhovanej zmluve.

Skutočnosť, že ste našu službu využili iba čiastočne, nemení nič na platnosti predmetnej zmluvy,
a to aj z toho dôvodu, že zo strany našej spoločnosti poskytovanie služby naďalej trvá v súlade
s uzatvorenou zmluvou. Kedy a v akom intervale našu ponuku využijete ostáva na Vás. S Vašimi
prístupovými údajmi sa môžete kedykoľvek prihlásiť na náš portál a využívať jeho služby.

Chceme Vás ďalej upozorniť na fakt, že pri nezaplatení danej pohľadávky v lehote Vám vzniknú
ďalšie náklady. Týmto Vás opätovne žiadame o úhradu danej pohľadávky na nasledujúce bankové spojenie:

Bankové spojenie // International Account Number

Správou a vymáhaním našich pohľadávok sme poverili spoločnosť International Payment
Services s.r.o. so sídlom v Bratislave, Sliačska 10, 831 02 Bratislava, IČO: 45 606 251.
Prosíme Vás týmto o úhradu horeuvedenej pohľadávky bez navýšenia dlžnej sumy na účet
danej spoločnosti:

Slovenská republika

Číslo účtu: 4013047471 / 7500

IBAN: SK65 7500 0000 0040 1304 7471
BIC: CEKOSKBX

Česká republika *

Číslo účtu: 242619535 / 0300

IBAN: CZ84 0300 0000 0002 4261 9535
BIC: CEKOCZPP

*Úhrada na konto v Českej republike len v českých korunách podľa aktuálneho kurzu CZK/EUR.

Suma: 49,95 EUR

Variabilný symbol: 1236499484

Úhradu horeuvedenej pohľadávky Vás prosíme vykonať v lehote do 14 dní odo dňa doručenia
predmetnej faktúry na horeuvedené bankové spojenie. Pri prevode nezabudnite udať správny
variabilný symbol pre správne priradenie Vašej platby.

Do pozornosti Vám dávame aj tlačovú správu Slovenskej obchodnej inšpekcie:

Link: bib-services.sk

Prajeme Vám pekný deň.

S pozdravom,

Zuzana Horáková
Online Investment Group Ltd.

ververka

lost, kazda firma nemusi mat DIC, su aj neplatcovia DPH, ktori DIC nemaju.
ja by som to tiez neplatila, kedze ide o podvod. ak by mi poslali urgenciu, obratila by som sa na SOI.

lost

ako myslis no :)

avsak su to podvodnici :P

a co presne odpisali? (ak to sem mozes nakopirovat, ale vymaz vsetky osobne alebo akolkvek ine info)
len ma zaujima cim sa snazia zastrasit..