Platene stranky

Príspevok v téme: Platene stranky
smajliQa

Ahoj.stalo sa Vam uz, ze ste sa dostali omylom na platenu stranku, a potom od VAs ziadali prevedenie penazi na bankovy ucet??? mne ano, a teraz neviem co s tym.. nemozu mi predsa dokazat, ci som na tej stranke bola ja. ved moje udaje mohol na internete zadat hocikto. ake maju pravo ziadat peniaze odo mna,??? mam im to poslat,??? budu pytat nejake uroky potom???? akoze chcu 50 eur...

smajliQa

ahoj lost,,,, takze... asi to zaplatim, lebo mi odpisali, kde mi podrobne vypisali, co a kedy a ako.. a ze po nezaplateni mi vzniknu dalsie naklady. takze asi tak...

lost

este klinec pre upokojenie:

www.soi.sk

bib-services.sk je asi tiez len ich rodinna "firma" ktora rozosiela exekucne pohladnice.. avsak niekde som cital ze v juny ci tak nejak by mal byt v Poprade sud s nimi, tak uvidime ako to dopadne :)

kazdopadne CSOB banke davam velke minus za podporovanie podvodov vo forme umoznenia prijatia penazi na ucet tejto podvodnej firmy.

Roza

smajliQa, vyhrážať sa exekúciou je smiešne, tá môže byť až po súde, až by mali v rukách právoplatné súdne rozhodnutie. To má človek ešte čas zaplatiť a tak sa vyhnúť exekúcii. Ale to hovorím o normálnych sporoch, v Tvojom prípade ide o pokus podvodníkov ako tu tvrdia diskutujúci, naozaj mám chuť si prečítať tie ich výmysly, zajtra si to prezriem ak bude možné si to prečítať bez registrácie.

Roza

Do prčic, chápem čím ďalej tým menej. Čo by uviedli tí podvodníci do súdnej žaloby? Uviedli ťa úmyselne do omylu a chcú z toho ťažiť! Vyplnila si akúsi anketu, klikla na akýsi súhlas či čo to bolo (možno za to aj niečo sľubovali)a vypustila si to z hlavy. Predsa nemôžu súdne vymáhať takéto peniaze, škoda že lost keď sa tam zaregistroval si neprečítal k čomu si sa vlastne zaviazala. Tiež sa bojím na tie stránky ísť ale lost sa nebál a ako vidno problém ho obišiel.

Tiež si myslím že sú to podvodníci a i keď nie som dvakrát odvážna toto by som nezaplatila.