Zatial sme nemali sex

Príspevok v téme: Zatial sme nemali sex
Flipsoo

S priateľkou sme spolu skoro 2 a pol roka. Máme 19 rokov. Zatial sme sex nemali, len isté typy sexu ako napr. orálny... Ale priamy pohlavný stik ešte nebol.Vždy na to povedala nie. Ja neviem čo si myslieť alebo ako to brať. Si myslím, že sme spolu dosť dlho a aj dosť starý, ale zase na druhej strane nechcem ju do ničoho nútiť. Neprestávam ju mať kvôli tomu rád, sa nehádame ani nič podobné, len mám dojem, že ja prestávam mať chuť aj na tie veci čo robíme okolo sexu. Prestáva ma to vzrušovať a vlastne ma to nikdy veľmi nevzrušovalo.A teraz sa mi ani nechce s tým začínať a vlastne ani sex ma tak nepriťahuje ako predtým...

Flipsoo

Nemali sme sex, ale inak orálny sex a podobné praktiky praktizujeme vcelku často. Nie sme kresťansky založený. Asi po roku a pol chodenia sme začali aj s takýmti imtimnejším životom. Vtedy ona tiež nechcela, sme sa aj pohádali kvôli tomu ale potom si to rozmyslela. A pýtam sa jej často, či sa jej páči to čo robíme a vždy povie áno, a teda niekedy je aj ona pekná dračica aj keď práve nemáme sex taký, ako by mal byť. Pred párd mesiacmi som sa jej pýtal aj na sex, ale vtedy povedela, že ešte nie. A ja nemám chuť sa znovu hádať a nerád nútim niekoho do niečoho.

BRO

Sorry bracho ale toto je moc ako ak ste zalozeny na krestanskom pute tak nic ale ak chodite spolu a dva a pol roka nic vies ci predstavit co bude dalej ? ona ocividne sex nechce. Vsak ste mlady. Ak ti neda kedy chces teraz tak v manzelstve ti neda vuobec a ver mi ze taketo pripady poznam.

kafe

Vieš, že 100% antikoncepcia je nemať pohl. styk? Ak sa kočka nechce strachovať, či je tehotná alebo nie, vybrala si najlepšiu antikoncepciu.

Ainka

oralny sex ta nebavi?..

ale k veci. Nechapem, ale castokrat tu ludia chodia s partnerskymi nezhodami, opisuju svoj problem, a mam pocit, ze su schopni sa bavit s uplne cudzimi ludmi viac do hlbky, ako so svojim priatelom/priatelkou..preco sa v prvom rade neporozpravas s nou? mozno ma na to uplne padny dovod, preco s tebou nechce spat..dovodov moze byt vela. Nikto na fore ti s tymto problemom pravdepodobne nepomoze...ludia, ved ste partneri, tak konverzujte!!...o tom predsa vztah je..

sweater

lost nesuhlasim, nudit sa nebudes, a ked s tym sexom budes vo vztahu takto dlho a hlavne z mojho pohladu uplne zbytocne otalat, ako tuto priatelka zakladatela temy, ta chut casom prejde, sex nieje ako magicka hranica, je to vo vztahu dolezity milnik, to ano, ale nieje to ako konecna stanica, tym myslim ze ked sa uz odhodlate k sexu neznamena to ze vas vztah sa dostal do konecneho bodu, a nemate si co viacej poskitnut, to urcite nie, prave uplne naopak, ked spolu este par nespal, po case zacne stagnovat, proste citis ze sa nikam nehybete aj ked zjavny dovod nevidis, a je to presne toto

lost

ved budete spolu viac ako 50 rokov, cize 2,5 roka je zanedbatelne zmurknutie oka :)
predstav si graf "vztahu"
5............
4.....o...
3...o...
2..o...
1.o..
x 1m 1r 5r 25r 50r

ved ides "hore" dost "rychlo" :)

ak by kazdy mal vsetko "uzite" do 1. roku vztahu, 49 rokov by sa nudil.

niekto to robi takto:
5...ooooooooooooo
4..o...
3..o...
2.o...
1.o..
x 1m 1r 5r 25r 50r

vidis ako sa ten graf zasekol hore? :) a to v 2. mesaic uz mali za sebou kazdy postup, uz sa vyssie neda :D tomu sa hovori bici trh a potom nastane nieco taketo:

5 ooo...
4....o...
3.....o...
2.....o...
1......o..
0......o..
-1......o..
-2......o..
-3.......o..
x 1r 2r 5r 10r

A crash, resp kriza :D

User_37597

fuuuuuuhaaaaaaa....2 aj pol roka???
tvoja kocka sa nechce nikam posunut alebo co?ona aj s ostatnymi vecami takto stoji 2aj pol roka? ci?
ako nech sa na mna nikto nehneva viem co chlap potrebuje a ked viem ze s tym clovekom ostanem po tom sexe tak kludne aj na prvom rande...ja som sa s priatelom stretla asi 6 x a uz sme sa spolu vyspali.a sme spolu 3 aj pol roka.
mal by si jej to povedat takym to stylom::
nehnevaj sa Lenka ale uz sme spolu naozaj dlho na to aby som este vyckaval.nechcem ta do toho tlacit ale toto je uz vela.som chlap a sex potrebujem.-a nezabudni jej este pripomenut ze kvoli tomuto su rozchody,kvoli tomuto sa vytratia veskere city. ak sa urazi tak akoze sorry ale asi chce byt mnizka

sweater

no ved jasne ze ju do toho nenut, ja by som sa jej len spytal, ako naco caka? nech mi da nejake normalne vysvetlenie, preco este po 2,5 roku nechce sex..

Flipsoo

Či stagnujeme? Ťažko povedať. Nad tým som ani nepremýšlal, pretože nebol dôvod zatial. Len teraz keď ma akosi prechádza chuť na všetko spojené so sexom, viem, že niečo nie je v poriadku. Ja sa nerád hádam o nejakých veciach a ak partnerka niečo nechce rešpektujem ju, ale zase aj mne sa toto zdá byť pridlho a nie je v pojej povahe aby som niekoho do niečoho nútil, pretože by som si to potom nevedel užiť ani ja. Až na toto je v našom vzťahu všetko OK.