....PROSIM PORADTE....

Príspevok v téme: ....PROSIM PORADTE....
dixi

ahoj...tiez by som velmi chcela plastiku nosa...ale moj chalan nexce aby som si ju davala moja mama tiez nie...vraj som to ja a po plastike to uz nebudem ja...poradte mi prosim..kolko to stoji?uz sa niekomu stalo,ze by s plastikou nebol spokojny...?kamarati si obcas zo mna strielaju co sa tyka mojho nosu...moc mi to nevadi ,ale niekedy mi to poriadne leze na nervy.....dakujem pekne

michal pelechač

Mam dvadsatjeden rokov vysku 170cm a vahu 50kg.Mojm problemom je neschopnost pribrat .Mam chut do jedla ,jem asi 5krat do dna a po jedle mam už po pol hodine stolicu,jedinymi problemmy je tras ruk a nadmerny smad,cukor v moči ani v krvi my zisteny nebol .lekari mi nevedia určit diag.vravia že je to genetika viete mi poradit

Lela

milá dixi - priateľovi sa páčiš taká aká si, a aj mama má pravdu, že potom to už nebudeš ty...urob si zo svojho nosa prednosť, niečo čo je na tebe výnimočné, krásne a jedinečné... Pozri na Adelu Banášovú, je uspešná, má priateľa a hlavne si nerobí ťažkú hlavu zo svojho nosa. Tak si zober príklad a zaoberaj sa užitočnejšími vecami ako je tvoj výzor... Každá operácia prináša so sebou riziko, radšej by som to neskúšala... Skutoční priatelia by sa ti nevysmievali...Drž sa.